Print Friendly
AAA
Aktualności

16.11.2018 r. – W związku z realizacją przez Politechnikę Lubelską oraz Fundację Absolwentów UMCS projektu „Podniesienie kompetencji studentów Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej i zwiększenie konkurencyjności absolwentów na rynku pracy” planowana jest realizacja 24-godzinnego wyjazdowego cyklu szkoleniowego dla uczestników projektu. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na realizację usługi “Nocleg, wyżywienie i wynajem sali szkoleniowej dla 80 uczestników projektu”.

Załączniki do pobrania:

Zapytanie ofertowe

Załącznik nr 1_

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4


19.10.2018 r. – W związku z realizacją przez Politechnikę Lubelską oraz Fundację Absolwentów UMCS „Podniesienie kompetencji studentów Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej i zwiększenie konkurencyjności absolwentów na rynku pracy” planowana jest realizacja 24-godzinnego cyklu szkoleniowego z wykorzystaniem metodologii „Komunikacja Skoncentrowana na Rozwiązaniach”, dlatego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej w tym zakresie zgodnie z zapisami procedury konkurencyjności:

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1144449

.

Załączniki do pobrania:

Zapytanie ofertowe

Załącznik nr 1_formularz oferty

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4


16.02.2018 r. – W związku z realizacją przez Politechnikę Lubelską oraz Fundację Absolwentów UMCS projektu „Podniesienie kompetencji studentów Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej i zwiększenie konkurencyjności absolwentów na rynku pracy”, planujemy wyłonienie wykonawcy usługi cateringowej oraz serwisu kawowego podczas szkoleń miękkich. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej w tym zakresie zgodnie z zapisami procedury rozeznania rynku.

Do pobrania:

Rozeznanie Rynku nr 2 – usługa cateringowa oraz serwis kawowy podczas szkoleń miękkich

Rozeznanie Rynku nr 2 – usługa cateringowa oraz serwis kawowy podczas szkoleń miękkich ZAŁĄCZNIKI

Rozeznanie Rynku nr 2 – Informacja o wynikach postępowania z dnia 22.02.2018 r.

 


02.11.2017 r. – W związku z realizacją przez Politechnikę Lubelską oraz Fundację Absolwentów UMCS „Podniesienie kompetencji studentów Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej i zwiększenie konkurencyjności absolwentów na rynku pracy”, planujemy opracowanie narzędzia, przeprowadzenie bilansu kompetencji i indywidualnych rozmów z coachem kariery, dlatego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej w tym zakresie zgodnie z zapisami procedury rozeznania rynku:

Do pobrania:

Rozeznanie Rynku nr. 1 – Bilans kompetencji

Rozeznanie Rynku nr. 1 – Bilans kompetencji Załączniki

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x