Print Friendly
AAA
Absolutoria 2019 podziękowania
Absolutoria 2019 podziękowania
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Drodzy Absolwenci i Absolwentki,

za nami kolejna odsłona Absolutoriów – 2019. Jesteśmy szczęśliwi, że tak wielu z Was chciało wziąć w nich udział i w uroczysty sposób pożegnać się ze swoją Alma Mater.

Chcemy Wam podziękować za wzięcie udziału w tegorocznej edycji Absolutoriów. Pragniemy, aby dzień uroczystego zakończenia studiów pozostał w Waszej pamięci na długo, a wspomnienia o nim były przyjemne tak jak cały czas, który spędziliście na naszym Uniwersytecie. Życzymy Wam samych sukcesów, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

W tym miejscu, chcielibyśmy również podziękować Władzom Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej za ich zaangażowanie w to przedsięwzięcie oraz obecność na uroczystościach.

Zakończenie studiów wcale nie musi się wiązać z końcem przygody z Waszym Uniwersytetem. Możecie utrzymywać kontakt z Uczelnią oraz korzystać z oferty jaką przygotował dla Was Uniwersytet w postaci Programu Absolwentów UMCS do czego gorąco zachęcamy.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej jak również profilu na Facebook’u, dzięki czemu będziecie na bieżąco z realizowanymi przez Fundacje Absolwentów UMCS projektami.

Z akademickim pozdrowieniem,
Zarząd Fundacji Absolwentów UMCS

 

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x