Print Friendly
AAA
Absolutoria UMCS 2015 – zaproszenie
Absolutoria UMCS 2015 – zaproszenie
Tagi:
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Zapraszamy studentów ostatnich roczników studiów do udziału w uroczystościach absolutoryjnych, które odbędą się na zakończenie roku akademickiego 2014/2015.

Wyjątkowy i niezapomniany – taki właśnie powinien być dzień, w którym studenci kończą długi okres studiów i rozpoczynają nową drogę życia. Organizowane na koniec roku akademickiego Absolutoria stwarzają studentom możliwość do symbolicznego i na długo zapadającego w pamięć ukończenia nauki na UMCS.

Absolutoria to uroczystości, odbywające się na Auli Uniwersyteckiej podczas których ubrani w togi i birety studenci kończą swą edukację, żegnając się z Władzami Uczelni, wykładowcami oraz kolegami i koleżankami ze studiów.

Udział w imprezach biorą także zaproszeni przez uczestników goście (rodziny i znajomi). W trakcie Absolutoriów najlepsi studenci z poszczególnych Wydziałów zostają wyróżnieni przez Władze Dziekańskie. Uroczystości mają podniosły, przepełnione są chwilami zarówno radości jak również wzruszeń.

Dzięki nim zakończenie studiów na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej nie ogranicza się tylko do obrony pracy licencjackiej czy magisterskiej i odebrania dyplomu z dziekanatu.

Udział w uroczystościach mogą wziąć studenci ostatnich lat studiów I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich stacjonarnych i niestacjonarnych – wszystkich kierunków prowadzonych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Koszt udziału w Absolutoriach wynosi 60 zł.

Absolutoria to symboliczne zakończenie studiów, dlatego też mogą wziąć w nich udział nie tylko osoby, które już ukończyły studia ale wszyscy studenci ostatniego roku studiów niezależnie czy zostały im jeszcze jakieś egzaminy lub obrona pracy.

Zobacz galerię zdjęć z uroczystości, które odbyły się w poprzednich latach (kliknij tutaj)

Informujemy, że zapisy na tegoroczne uroczystości ruszą 15 marca 2015 i potrwają do 30 kwietnia.

Zapisy odbywają się u starostów poszczególnych lat i kierunków studiów oraz u koordynatora Absolutoriów ze strony Fundacji Absolwentów UMCS.

Masz pytania dotyczące Absolutoriów?

Napisz do nas absolutoria.umcs.lublin@gmail.com lub zadzwoń 513-821-692.

Szczegółowe informacje dotyczące Absolutoriów 2015 znajdują się na stronie: www.faumcs.pl

Starostowie, którzy nie byli obecni na spotkaniu organizacyjnym ws. Absolutoriów proszeni są o kontakt z koordynatorem Absolutoriów (absolutoria.umcs.lublin@gmail.com lub zadzwoń 513-821-692).

 

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x