Print Friendly
AAA
Absolutoria UMCS 2015 – zaproszenie
Absolutoria UMCS 2015 – zaproszenie
Tagi:
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Zapraszamy studentów ostatnich roczników studiów do udziału w uroczystościach absolutoryjnych, które odbędą się na zakończenie roku akademickiego 2014/2015.

Wyjątkowy i niezapomniany – taki właśnie powinien być dzień, w którym studenci kończą długi okres studiów i rozpoczynają nową drogę życia. Organizowane na koniec roku akademickiego Absolutoria stwarzają studentom możliwość do symbolicznego i na długo zapadającego w pamięć ukończenia nauki na UMCS.

Absolutoria to uroczystości, odbywające się na Auli Uniwersyteckiej podczas których ubrani w togi i birety studenci kończą swą edukację, żegnając się z Władzami Uczelni, wykładowcami oraz kolegami i koleżankami ze studiów.

Udział w imprezach biorą także zaproszeni przez uczestników goście (rodziny i znajomi). W trakcie Absolutoriów najlepsi studenci z poszczególnych Wydziałów zostają wyróżnieni przez Władze Dziekańskie. Uroczystości mają podniosły, przepełnione są chwilami zarówno radości jak również wzruszeń.

Dzięki nim zakończenie studiów na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej nie ogranicza się tylko do obrony pracy licencjackiej czy magisterskiej i odebrania dyplomu z dziekanatu.

Udział w uroczystościach mogą wziąć studenci ostatnich lat studiów I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich stacjonarnych i niestacjonarnych – wszystkich kierunków prowadzonych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Koszt udziału w Absolutoriach wynosi 60 zł.

Absolutoria to symboliczne zakończenie studiów, dlatego też mogą wziąć w nich udział nie tylko osoby, które już ukończyły studia ale wszyscy studenci ostatniego roku studiów niezależnie czy zostały im jeszcze jakieś egzaminy lub obrona pracy.

Zobacz galerię zdjęć z uroczystości, które odbyły się w poprzednich latach (kliknij tutaj)

Informujemy, że zapisy na tegoroczne uroczystości ruszą 15 marca 2015 i potrwają do 30 kwietnia.

Zapisy odbywają się u starostów poszczególnych lat i kierunków studiów oraz u koordynatora Absolutoriów ze strony Fundacji Absolwentów UMCS.

Masz pytania dotyczące Absolutoriów?

Napisz do nas absolutoria.umcs.lublin@gmail.com lub zadzwoń 513-821-692.

Szczegółowe informacje dotyczące Absolutoriów 2015 znajdują się na stronie: www.faumcs.pl

Starostowie, którzy nie byli obecni na spotkaniu organizacyjnym ws. Absolutoriów proszeni są o kontakt z koordynatorem Absolutoriów (absolutoria.umcs.lublin@gmail.com lub zadzwoń 513-821-692).

 


Zobacz także

Wręczenie Nagród dla Najlepszych Absolwentów UMCS 2017

Wręczenie Nagród dla Najlepszych Absolwentów UMCS 2017

Data publikacji: 23.10.2017

23 października podczas 73 Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego zostały wręczone Nagrody im. dr Jamie Lynn Marshall dla laureatów Konkursu FA UMCS na Najlepszego Absolwenta UMCS 2017. 
Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x