Print Friendly
AAA
AZS UMCS dziękuje swoim sponsorom i partnerom
AZS UMCS dziękuje swoim sponsorom i partnerom
Fotografia: AZS UMCS Lublin
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

15 października na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej odbyło się spotkanie, podczas którego prof. dr hab. Stanisław Michałowski – rektor UMCS oraz Dariusz Gaweł – prezes AZS UMCS oficjalnie podziękowali sponsorom i partnerom KU AZS UMCS za wsparcie i pomoc w budowaniu sukcesów uczelnianych drużyn sportowych oraz wręczyli pamiątkowe statuetki. Podczas konferencji prasowej został także podpisany list intencyjny między KU AZS UMCS, a Fabryką Cukierków Pszczółka. 

Działania podejmowane przez Fundację Absolwentów UMCS także zostały docenione. Prezes FA UMCS – Arkadiusz Wronowski odebrał pamiątkową statuetkę i podziękowania z rąk Jego Magnificencji Rektora UMCS, za wsparcie i pomoc w funkcjonowaniu Klubu Uczelnianego AZS UMCS.  Od 2014 FA UMCS jest oficjalnym partnerem lubelskiego AZS-u i aktywnie wspiera jedną z sekcji – piłkę ręczną mężczyzn.

Z roku na rok grono sponsorów stale się powiększa. Jak wskazuje Dariusz Gaweł – prezes AZS UMCS, pojawiają się kolejne marki, które chcą wspierać sport akademicki zarówno na szczeblu wojewódzkim, jak i krajowym. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele firm i instytucji, którzy od lat aktywnie działają na rzecz  sportowego środowiska akademickiego.

Zachęcamy do wspierania  Piłkarzy Ręcznych AZS UMCS Lublin oraz innych sekcji, a także regularnego udziału w rozrywkach sportowych. Szczegółowe informacje na temat sportu akademickiego UMCS oraz Klubu Uczelnianego AZS UMCS znajdują się na stronie www.azs.umcs.pl


Zobacz także

Przedłużamy zapisy na Absolutoria UMCS 2018

Przedłużamy zapisy na Absolutoria UMCS 2018

Data publikacji: 25.04.2018

Z uwagi na liczne prośby studentów przedłużamy zapisy na Absolutoria UMCS 2018! Sprawdź do kiedy możesz zapisać się na wydarzenie!

Absolutoria UMCS 2018 – harmonogram wizyt na wydziałach

Absolutoria UMCS 2018 – harmonogram wizyt na wydziałach

Data publikacji: 10.04.2018

Zapisy na uroczystości absolutoryjne prowadzone są u starostów poszczególnych kierunków studiów oraz koordynatora absolutoriów z ramienia Fundacji Absolwentów UMCS. Sprawdź harmonogram dyżurów!

Zmiana miejsca odbioru banknotów!

Zmiana miejsca odbioru banknotów!

Data publikacji: 17.05.2018

Zostało zmienione miejsce odbioru upominkowych banknotów.  Banknoty można odbierać w Dziale Organizacyjno-Prawnym (Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5/1301, 20-031 Lublin) podczas dyżurów.
Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x