Print Friendly
AAA
AZS UMCS dziękuje swoim sponsorom i partnerom
AZS UMCS dziękuje swoim sponsorom i partnerom
Fotografia: AZS UMCS Lublin
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

15 października na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej odbyło się spotkanie, podczas którego prof. dr hab. Stanisław Michałowski – rektor UMCS oraz Dariusz Gaweł – prezes AZS UMCS oficjalnie podziękowali sponsorom i partnerom KU AZS UMCS za wsparcie i pomoc w budowaniu sukcesów uczelnianych drużyn sportowych oraz wręczyli pamiątkowe statuetki. Podczas konferencji prasowej został także podpisany list intencyjny między KU AZS UMCS, a Fabryką Cukierków Pszczółka. 

Działania podejmowane przez Fundację Absolwentów UMCS także zostały docenione. Prezes FA UMCS – Arkadiusz Wronowski odebrał pamiątkową statuetkę i podziękowania z rąk Jego Magnificencji Rektora UMCS, za wsparcie i pomoc w funkcjonowaniu Klubu Uczelnianego AZS UMCS.  Od 2014 FA UMCS jest oficjalnym partnerem lubelskiego AZS-u i aktywnie wspiera jedną z sekcji – piłkę ręczną mężczyzn.

Z roku na rok grono sponsorów stale się powiększa. Jak wskazuje Dariusz Gaweł – prezes AZS UMCS, pojawiają się kolejne marki, które chcą wspierać sport akademicki zarówno na szczeblu wojewódzkim, jak i krajowym. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele firm i instytucji, którzy od lat aktywnie działają na rzecz  sportowego środowiska akademickiego.

Zachęcamy do wspierania  Piłkarzy Ręcznych AZS UMCS Lublin oraz innych sekcji, a także regularnego udziału w rozrywkach sportowych. Szczegółowe informacje na temat sportu akademickiego UMCS oraz Klubu Uczelnianego AZS UMCS znajdują się na stronie www.azs.umcs.pl


Zobacz także

Dzień Wolontariusza z Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

Dzień Wolontariusza z Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

Data publikacji: 09.12.2017

Nasze Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin świętowało Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Była to doskonała okazja do nagrodzenia najbardziej aktywnych wolontariuszy sportowych.

Aukcja na rzecz akcji “Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

Aukcja na rzecz akcji “Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

Data publikacji: 28.11.2017

Podczas tegorocznego Balu Absolwentów i Przyjaciół UMCS została zorganizowana aukcja na rzecz akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Licytację poprowadziła pomysłodawczyni i koordynatorka akcji - Pani Ewa Dados. Sprawdź ile udało nam się zebrać!

Gala Młodego Ambasadora Lublina

Gala Młodego Ambasadora Lublina

Data publikacji: 13.12.2017

Wczoraj w ACK UMCS Chatka Żaka odbyła się Gala Młodego Ambasadora Lublina organizowana w ramach naszego projektu Lubelski Uniwersytet Inspiracji. Podczas gali doceniliśmy 41 wspaniałych, młodych Lublinian, którzy są prawdziwymi wizytówkami naszego pięknego Miasta Lublin. 
Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x