Print Friendly
AAA
AZS UMCS dziękuje swoim sponsorom i partnerom
AZS UMCS dziękuje swoim sponsorom i partnerom
Fotografia: AZS UMCS Lublin
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

15 października na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej odbyło się spotkanie, podczas którego prof. dr hab. Stanisław Michałowski – rektor UMCS oraz Dariusz Gaweł – prezes AZS UMCS oficjalnie podziękowali sponsorom i partnerom KU AZS UMCS za wsparcie i pomoc w budowaniu sukcesów uczelnianych drużyn sportowych oraz wręczyli pamiątkowe statuetki. Podczas konferencji prasowej został także podpisany list intencyjny między KU AZS UMCS, a Fabryką Cukierków Pszczółka. 

Działania podejmowane przez Fundację Absolwentów UMCS także zostały docenione. Prezes FA UMCS – Arkadiusz Wronowski odebrał pamiątkową statuetkę i podziękowania z rąk Jego Magnificencji Rektora UMCS, za wsparcie i pomoc w funkcjonowaniu Klubu Uczelnianego AZS UMCS.  Od 2014 FA UMCS jest oficjalnym partnerem lubelskiego AZS-u i aktywnie wspiera jedną z sekcji – piłkę ręczną mężczyzn.

Z roku na rok grono sponsorów stale się powiększa. Jak wskazuje Dariusz Gaweł – prezes AZS UMCS, pojawiają się kolejne marki, które chcą wspierać sport akademicki zarówno na szczeblu wojewódzkim, jak i krajowym. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele firm i instytucji, którzy od lat aktywnie działają na rzecz  sportowego środowiska akademickiego.

Zachęcamy do wspierania  Piłkarzy Ręcznych AZS UMCS Lublin oraz innych sekcji, a także regularnego udziału w rozrywkach sportowych. Szczegółowe informacje na temat sportu akademickiego UMCS oraz Klubu Uczelnianego AZS UMCS znajdują się na stronie www.azs.umcs.pl


Zobacz także

Wyniki Konkursu im. dr Jamie Lynn Marshall na Najlepszego Absolwenta UMCS 2017/2018!

Wyniki Konkursu im. dr Jamie Lynn Marshall na Najlepszego Absolwenta UMCS 2017/2018!

Data publikacji: 11.10.2018

Kapituła Konkursu dokonała wyboru Laureatów w Konkursie im. dr Jamie Lynn Marshall na Najlepszego Absolwenta UMCS 2017/2018. Sprawdź szczegółowe informacje.
Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x