Print Friendly
AAA
AZS UMCS dziękuje swoim sponsorom i partnerom
AZS UMCS dziękuje swoim sponsorom i partnerom
Fotografia: AZS UMCS Lublin
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

15 października na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej odbyło się spotkanie, podczas którego prof. dr hab. Stanisław Michałowski – rektor UMCS oraz Dariusz Gaweł – prezes AZS UMCS oficjalnie podziękowali sponsorom i partnerom KU AZS UMCS za wsparcie i pomoc w budowaniu sukcesów uczelnianych drużyn sportowych oraz wręczyli pamiątkowe statuetki. Podczas konferencji prasowej został także podpisany list intencyjny między KU AZS UMCS, a Fabryką Cukierków Pszczółka. 

Działania podejmowane przez Fundację Absolwentów UMCS także zostały docenione. Prezes FA UMCS – Arkadiusz Wronowski odebrał pamiątkową statuetkę i podziękowania z rąk Jego Magnificencji Rektora UMCS, za wsparcie i pomoc w funkcjonowaniu Klubu Uczelnianego AZS UMCS.  Od 2014 FA UMCS jest oficjalnym partnerem lubelskiego AZS-u i aktywnie wspiera jedną z sekcji – piłkę ręczną mężczyzn.

Z roku na rok grono sponsorów stale się powiększa. Jak wskazuje Dariusz Gaweł – prezes AZS UMCS, pojawiają się kolejne marki, które chcą wspierać sport akademicki zarówno na szczeblu wojewódzkim, jak i krajowym. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele firm i instytucji, którzy od lat aktywnie działają na rzecz  sportowego środowiska akademickiego.

Zachęcamy do wspierania  Piłkarzy Ręcznych AZS UMCS Lublin oraz innych sekcji, a także regularnego udziału w rozrywkach sportowych. Szczegółowe informacje na temat sportu akademickiego UMCS oraz Klubu Uczelnianego AZS UMCS znajdują się na stronie www.azs.umcs.pl

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x