Print Friendly
AAA
Czesław Mozil gwiazdą Festiwalu „Wschody”
Czesław Mozil gwiazdą Festiwalu „Wschody”
Tagi:
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Gwiazdami wieczoru, które uświetnią tegoroczny Koncert Galowy będą Karolina Cicha i Czesław Śpiewa! Oprócz występów solowych, zaprezentują się w stworzonym specjalnie na tę okazję duecie. Tego wieczoru na scenie zobaczymy i posłuchamy również Laureatów IV edycji Festiwalu „Wschody”.

Zespół Czesław Śpiewa to jeden z bardziej popularnych i cenionych zespołów w Polsce. Należy również do niekwestionowanych ulubieńców publiczności, która podczas koncertów na żywo docenia nie tylko brzmienia i dźwięki, ale też i oryginalną konferansjerkę w wykonaniu Czesława Mozila, który stoi na czele grupy. Każdy występ w wykonaniu Czesław Śpiewa zostaje podniesiony do rangi muzycznego spektaklu. To wielobarwne widowisko z wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi – wszyscy członkowie zespołu są absolwentami Royal Danish Music Academy. Na koncertach muzyka przeplata się z autobiograficznymi anegdotami i nietuzinkowymi żartami. Mają na koncie 15 nominacji do „Fryderyków”, 3 zdobyte statuetki, ponad 900 zagranych koncertów w Polsce i za granicą.

Karolina Cicha jest wokalistką, multiinstrumentalistką i kompozytorką. W muzycznym świecie wyróżnia ją umiejętność grania na kilku instrumentach jednocześnie. Krótko mówiąc – kobieta orkiestra. Swoją karierę rozpoczynała od występów solowych, a rozwinęła ją z zespołem z którym weszła w świat muzyki rockowej. Utwory w jej wykonaniu pojawiły się na płycie GAJCY! wydanej przez Muzeum Powstania Warszawskiego z pomocą którego następnie wydała płytę z własnymi aranżacjami piosenek o Warszawie. Karolina Cicha zdobyła wiele prestiżowych nagród m.in. Grand Prix, Nagrodę Publiczności oraz nagrodę im. Czesława Niemena na Festiwalu Folkowym Polskiego Radia „Nowa Tradycja”, I miejsce na festiwalu Chansonsfestiwal w Kolonii, czy Nagrodę Główną na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Jest również laureatką Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Młoda Polska” 2014.

Bilety:
Bilet ulgowy: 30 zł w przedsprzedaży / 40 zł w dniu koncertu
Bilet normalny: 40 zł w przedsprzedaży / 50 zł w dniu koncertu

Do kupienia w Rock Barze przy ul. Radziszewskiego 17.


Zobacz także

Aukcja na rzecz akcji “Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

Aukcja na rzecz akcji “Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

Data publikacji: 28.11.2017

Podczas tegorocznego Balu Absolwentów i Przyjaciół UMCS została zorganizowana aukcja na rzecz akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Licytację poprowadziła pomysłodawczyni i koordynatorka akcji - Pani Ewa Dados. Sprawdź ile udało nam się zebrać!

Dzień Wolontariusza z Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

Dzień Wolontariusza z Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

Data publikacji: 09.12.2017

Nasze Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin świętowało Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Była to doskonała okazja do nagrodzenia najbardziej aktywnych wolontariuszy sportowych.

Gala Młodego Ambasadora Lublina

Gala Młodego Ambasadora Lublina

Data publikacji: 13.12.2017

Wczoraj w ACK UMCS Chatka Żaka odbyła się Gala Młodego Ambasadora Lublina organizowana w ramach naszego projektu Lubelski Uniwersytet Inspiracji. Podczas gali doceniliśmy 41 wspaniałych, młodych Lublinian, którzy są prawdziwymi wizytówkami naszego pięknego Miasta Lublin. 
Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x