Print Friendly
AAA
Czesław Mozil gwiazdą Festiwalu „Wschody”
Czesław Mozil gwiazdą Festiwalu „Wschody”
Tagi:
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Gwiazdami wieczoru, które uświetnią tegoroczny Koncert Galowy będą Karolina Cicha i Czesław Śpiewa! Oprócz występów solowych, zaprezentują się w stworzonym specjalnie na tę okazję duecie. Tego wieczoru na scenie zobaczymy i posłuchamy również Laureatów IV edycji Festiwalu „Wschody”.

Zespół Czesław Śpiewa to jeden z bardziej popularnych i cenionych zespołów w Polsce. Należy również do niekwestionowanych ulubieńców publiczności, która podczas koncertów na żywo docenia nie tylko brzmienia i dźwięki, ale też i oryginalną konferansjerkę w wykonaniu Czesława Mozila, który stoi na czele grupy. Każdy występ w wykonaniu Czesław Śpiewa zostaje podniesiony do rangi muzycznego spektaklu. To wielobarwne widowisko z wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi – wszyscy członkowie zespołu są absolwentami Royal Danish Music Academy. Na koncertach muzyka przeplata się z autobiograficznymi anegdotami i nietuzinkowymi żartami. Mają na koncie 15 nominacji do „Fryderyków”, 3 zdobyte statuetki, ponad 900 zagranych koncertów w Polsce i za granicą.

Karolina Cicha jest wokalistką, multiinstrumentalistką i kompozytorką. W muzycznym świecie wyróżnia ją umiejętność grania na kilku instrumentach jednocześnie. Krótko mówiąc – kobieta orkiestra. Swoją karierę rozpoczynała od występów solowych, a rozwinęła ją z zespołem z którym weszła w świat muzyki rockowej. Utwory w jej wykonaniu pojawiły się na płycie GAJCY! wydanej przez Muzeum Powstania Warszawskiego z pomocą którego następnie wydała płytę z własnymi aranżacjami piosenek o Warszawie. Karolina Cicha zdobyła wiele prestiżowych nagród m.in. Grand Prix, Nagrodę Publiczności oraz nagrodę im. Czesława Niemena na Festiwalu Folkowym Polskiego Radia „Nowa Tradycja”, I miejsce na festiwalu Chansonsfestiwal w Kolonii, czy Nagrodę Główną na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Jest również laureatką Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Młoda Polska” 2014.

Bilety:
Bilet ulgowy: 30 zł w przedsprzedaży / 40 zł w dniu koncertu
Bilet normalny: 40 zł w przedsprzedaży / 50 zł w dniu koncertu

Do kupienia w Rock Barze przy ul. Radziszewskiego 17.

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x