Print Friendly
AAA
Konkurs Fundacji Absolwentów UMCS
Konkurs Fundacji Absolwentów UMCS
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Fundacja Absolwentów UMCS ogłasza konkurs i poszukuje wyróżniającego się absolwenta UMCS 2016!

Poszukujemy nieprzeciętnych absolwentów, którzy w 2016 roku ukończyli studia I lub II stopnia, bądź studia jednolite magisterskie i wyróżniają się osiągnięciami naukowymi, sportowymi, artystycznymi lub działalnością na rzecz Uczelni.

Nagroda im. dr Jamie Lynn Marshall przyznawana jest przez Fundację Absolwentów UMCS w ramach konkursu organizowanego przed rozpoczęciem roku akademickiego.Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie szczególnie utalentowanych i zasłużonych absolwentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, którzy wyróżnili się wśród społeczności studenckiej swoją działalnością naukową, sportową lub artystyczną, bądź szczególnym zaangażowaniem w życie Uczelni. Pragniemy promować najzdolniejszych absolwentów będących pasjonatami nauki, sportu i sztuki na dalszej drodze ich edukacji, a także wspierać w osiąganiu stawianych sobie celów.

Wręczenie Nagród im. dr Jamie Lynn Marshall odbędzie się w trakcie Uroczystego Rozpoczęcia Roku Akademickiego 2016/2017 na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 1000 zł.

Wyboru dokona Kapituła Konkursu w składzie:

  • Rektor Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej;
  • przedstawiciel UMCS wyznaczony przez Rektora;
  • Pełnomocnik Rektora ds. studenckich;
  • Prezes Zarządu Fundacji;
  • przedstawiciel Fundacji Absolwentów wyznaczony przez Prezesa Zarządu Fundacji.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, regulaminu, harmonogramu i aplikacji, znajdziecie tutaj.
Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x