Print Friendly
AAA
Lublin Blues Session 2013
Lublin Blues Session 2013
Tagi: ,
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Zapraszamy na kolejny koncert bluesowy w ramach Lublin Blues Session 2013, który odbędzie się 23.11.2013 r. w klubie Rock Bar. Tym razem na lubelskiej scenie bluesowej wystąpią grupy: „Spiritus Movens” i „Coś tak o”. Po koncercie przewidziane jam session.

SPIRITUS MOVENS
Muzyka zespołu oparta jest na inspiracji czarną estetyką muzyczną, a więc blues, soul, jazz, rythm&blues, rock. Ostatnio dostali się do „Złotej Dziesiątki” Festiwalu Niemen Non Stop 2013 w Słupsku. Kapela wystąpi w następującym składzie: Seweryn Antoń – gitara basowa; Grzegorz Baliński – gitara; Michał Kondrat-Wróbel – perkusja; Dominik Kisiel – instrumenty klawiszowe; i Jakub Wiechnik – wokal.

COŚ TAK O
„Coś tak o” gra w klimatach rock-bluesowych z dużą dawką, energicznego rock’n’rolla. Zespół powstał w 2012 roku i ma w repertuarze zarówno własne kompozycje jak i covery. Wystąpią w następującym składzie: Krzysztof Korzeniowski (gitara); Wojciech Zwoliński (bas, wokal); i Ula Gajkoś (perkusja).

Organizatorem projektu jest Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA), zaś Partnerem jest Fundacja Absolwentów UMCS. Projekt realizowany przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Więcej informacji o projekcie na stronie: scenabluesowa.lublin.pl

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x