AAA
Oferta pracy – specjalista ds. promocji
Mail
F
G
I
L
W związku z dynamicznym rozwojem naszej Fundacji i realizacją wielu ambitnych projektów poszukujemy osoby do pracy na stanowisko specjalisty ds. promocji.  Jeśli szukasz pracy, jesteś kreatywny(a), lubisz wyzwania i interesujesz się marketingiem, skontaktuj się z nami! Poniżej prezentujemy naszą ofertę.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi PR i narzędzi marketingowych,
  • Bardzo dobrej znajomości serwisów społecznościowych (Facebook, Google+, LinkedIn) i zagadnień związanych z wykorzystaniem social media w marketingu
  • Wiedzy z zakresu e-marketingu wraz z trendami rozwoju branży internetowej,
  • Doświadczenia w samodzielnym planowaniu i prowadzeniu działań promocyjnych,
  • Kompetencji i doświadczenia w redakcji tekstów informacyjnych i promocyjnych,
  • Biegłej obsługi programów Word, Excel, Power Point,
  • Wysokiej kultury osobistej.

Ponadto ważne jest dla nas:

  • Wykształcenie wyższe lub kontynuacja studiów (ostatni rok studiów II stopnia, jednolitych magisterskich),
  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Kreatywność, komunikatywność,
  • Inicjatywa w działaniu i samodzielność,
  • Umiejętność prowadzenie wielu zadań/projektów jednocześnie
  • Wysoka kultura osobista.

Mile widziane jest:

  • Doświadczenie w promocji projektów w tym finansowanych/współfinansowanych przez Unię Europejską
  • Umiejętność obsługi programów graficznych,
  • Znajomość obsługi oprogramowania do tworzenia stron WordPress
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Przygotowanie i realizacja działań promocyjnych przy współpracy z podmiotami zewnętrznymi,
  • Opracowanie koncepcji, wybór narzędzi i realizacja działań związanych z promocją projektów oraz budowaniem wizerunku Fundacji,
  • Przygotowywanie informacji prasowych,
  • Redagowanie strony internetowej oraz prowadzenie stron w mediach społecznościowych,
  • Utrzymywanie kontaktów z interesariuszami (media społecznościowe, mailing)
  • Koordynacja produkcji materiałów promocyjnych i informacyjnych,
  • Współpraca z grafikami, drukarniami,
  • Wybór i nadzór nad pracą dostawców zewnętrznych, negocjacje, ustalanie warunków współpracy.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat, stałe wynagrodzenie,
  • Stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Ciekawe wyzwania, świetną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres mailowy: biuro@faumcs.pl (w temacie maila prosimy wpisać: Specjalista ds. promocji – rekrutacja)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundację Absolwentów UMCS Z siedzibą w Lublinie,  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że administratorem danych jest Fundacja Absolwentów UMCS z siedzibą w Lublinie, ul. Dobrzańskiego 1/1.2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.