AAA
Oferta stażu absolwenckiego w Fundacji Absolwentów UMCS
Tagi: , ,
Mail
F
G
I
L

Droga Absolwentko, Drogi Absolwencie!

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako stażysta a z czasem współpracownik.

Prowadzimy obecnie nabór na staż zawodowy dla absolwenta (tki) szkoły wyższej, na stanowisko Asystent ds. projektów jako doskonałe przygotowanie do pracy w organizacji pozarządowej.

Opis stanowiska pracy (staż)

Rozwijaj i współtwórz z nami projekty realizowane na rzecz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz całej społeczności akademickiej UMCS. Przekonaj się jak wygląda w praktyce praca w organizacji pozarządowej oraz zarządzanie i realizowanie projektów.

Dla kogo jest ten staż?

dla osoby chcącej zdobyć/ rozwinąć nową wiedzę i umiejętności w pracy w organizacji pozarządowej,
dla osoby chcącej nauczyć się planowania oraz realizacji projektów,
dla osoby chcącej poznać perspektywy rozwoju zawodowego w sektorze NGO.

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów:

wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, marketing, zarządzanie, administracja,
dobra organizacja pracy,
samodzielność,
dobra znajomość j. angielskiego,
umiejętność obsługi komputerowych programów biurowych w stopniu zaawansowanym (pakiet MS Office),
motywacja do pracy w sektorze pozarządowym,
status osoby bezrobotnej zarejestrowanej w MUP w Lublinie.

Mile widziane:

zainteresowanie tematyką planowania i zarządzania projektami,
wiedza z zakresu marketingu internetowego oraz promocji i sprzedaży usług,
znajomość środowiska organizacji pozarządowych (wcześniejsza działalność w organizacjach studenckich, członkostwo w NGO, i/lub praca na ich rzecz).

Zadania:

planowanie i realizacja projektów,
prowadzenie dokumentacji i administracji projektów,
realizowanie zadań związanych promocją projektu,
realizowanie zadań związanych z rekrutacją uczestników projektu,
utrzymywanie kontaktów z beneficjentami oraz otoczeniem społeczno-gospodarczym,
bieżąca praca administracyjno-biurowa.

Nasza oferta:

staż 6-cio miesięczny z gwarancją zatrudnienia na min. 3 miesiące,
praca w młodym i dynamicznym rozwijającym się zespole,
udział w szkoleniach rozwijających kompetencje miękkie,
po okresie stażu wystawiamy referencje zawierające osiągnięcia i prace wykonywane w trakcie stażu.

Forma współpracy:

Czas trwania stażu: lipiec 2015 – grudzień 2015,
Wymiar stażu: 8 godzin dziennie,
Współpraca w oparciu o umowę stażową (6 miesięcy) a następnie umowa o pracę (min. 3 miesiące).

Zgłoszenia:

Prosimy o przesłanie CV oraz 5 – zdaniowego uzasadnienia dlaczego chciał(a)byś wziąć udział w stażu w Fundacji Absolwentów UMCS oraz w jaki sposób skorzystasz z odbycia w stażu/ jaki masz plan wykorzystania wiedzy i umiejętności zdobytych w trakcie stażu w przyszłości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zgłoszenia przyjmujemy w terminie: do 24 czerwca 2015 do godziny 15.00.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: biuro@faumcs.pl (w temacie maila prosimy wpisać „Stażysta/ Stażystka”).

Z wybranymi kandydatami/ kandydatkami skontaktujemy się telefonicznie i umówimy na rozmowę.

Zapraszamy!