Print Friendly
AAA
Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS laureatem konkursu ogłoszonego przez NCBiR
Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS laureatem konkursu ogłoszonego przez NCBiR
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej został laureatem i uzyskał dofinansowanie w konkursie nr 1/PRK/POWER/3.1/2015 w Programie Rozwoju Kompetencji, ogłoszonym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w wysokości 2 558 673,87 PLN.

Fundacja Absolwentów UMCS uczestniczyła w opracowaniu projektu pod nazwą „Geo4work-Rozwój kompetencji zawodowych studentów Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS i wzmocnienie ich konkurencyjności na nowoczesnym rynku pracy”.

.

Konkurs organizowany przez NCBiR w swoim założeniu zakłada kształtowania kompetencji studentów, które mają za zadanie odpowiadać potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa. Fundacja Absolwentów UMCS we współtworzonym wniosku, miała za zadanie opracować koncepcję rozwoju kompetencji miękkich wśród studentów uwzględniając specyfikę danego wydziału oraz potrzeby obecnego rynku pracy. Koncepcja powstała w oparciu o analizy i prognozy potwierdzające potrzebę rozwijania określonych kompetencji w konkretnych obszarach.

.

Ponadto jest nam miło poinformować, że Fundacja Absolwentów UMCS uczestniczyła także przy tworzeniu dwóch innych projektów w ramach ww. konkursu. Łączna wartość projektów, które współtworzyła Fundacja Absolwentów UMCS to 5 089 092,93 PLN.

Więcej informacji o wynikach konkursu znajduje się na stronie NCBiR.

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x