Print Friendly
AAA
Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS laureatem konkursu ogłoszonego przez NCBiR
Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS laureatem konkursu ogłoszonego przez NCBiR
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej został laureatem i uzyskał dofinansowanie w konkursie nr 1/PRK/POWER/3.1/2015 w Programie Rozwoju Kompetencji, ogłoszonym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w wysokości 2 558 673,87 PLN.

Fundacja Absolwentów UMCS uczestniczyła w opracowaniu projektu pod nazwą „Geo4work-Rozwój kompetencji zawodowych studentów Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS i wzmocnienie ich konkurencyjności na nowoczesnym rynku pracy”.

.

Konkurs organizowany przez NCBiR w swoim założeniu zakłada kształtowania kompetencji studentów, które mają za zadanie odpowiadać potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa. Fundacja Absolwentów UMCS we współtworzonym wniosku, miała za zadanie opracować koncepcję rozwoju kompetencji miękkich wśród studentów uwzględniając specyfikę danego wydziału oraz potrzeby obecnego rynku pracy. Koncepcja powstała w oparciu o analizy i prognozy potwierdzające potrzebę rozwijania określonych kompetencji w konkretnych obszarach.

.

Ponadto jest nam miło poinformować, że Fundacja Absolwentów UMCS uczestniczyła także przy tworzeniu dwóch innych projektów w ramach ww. konkursu. Łączna wartość projektów, które współtworzyła Fundacja Absolwentów UMCS to 5 089 092,93 PLN.

Więcej informacji o wynikach konkursu znajduje się na stronie NCBiR.


Zobacz także

Aukcja na rzecz akcji “Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

Aukcja na rzecz akcji “Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

Data publikacji: 28.11.2017

Podczas tegorocznego Balu Absolwentów i Przyjaciół UMCS została zorganizowana aukcja na rzecz akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Licytację poprowadziła pomysłodawczyni i koordynatorka akcji - Pani Ewa Dados. Sprawdź ile udało nam się zebrać!

Dzień Wolontariusza z Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

Dzień Wolontariusza z Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

Data publikacji: 09.12.2017

Nasze Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin świętowało Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Była to doskonała okazja do nagrodzenia najbardziej aktywnych wolontariuszy sportowych.

Gala Młodego Ambasadora Lublina

Gala Młodego Ambasadora Lublina

Data publikacji: 13.12.2017

Wczoraj w ACK UMCS Chatka Żaka odbyła się Gala Młodego Ambasadora Lublina organizowana w ramach naszego projektu Lubelski Uniwersytet Inspiracji. Podczas gali doceniliśmy 41 wspaniałych, młodych Lublinian, którzy są prawdziwymi wizytówkami naszego pięknego Miasta Lublin. 
Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x