Print Friendly
AAA
Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS laureatem konkursu ogłoszonego przez NCBiR
Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS laureatem konkursu ogłoszonego przez NCBiR
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej został laureatem i uzyskał dofinansowanie w konkursie nr 1/PRK/POWER/3.1/2015 w Programie Rozwoju Kompetencji, ogłoszonym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w wysokości 2 558 673,87 PLN.

Fundacja Absolwentów UMCS uczestniczyła w opracowaniu projektu pod nazwą „Geo4work-Rozwój kompetencji zawodowych studentów Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS i wzmocnienie ich konkurencyjności na nowoczesnym rynku pracy”.

.

Konkurs organizowany przez NCBiR w swoim założeniu zakłada kształtowania kompetencji studentów, które mają za zadanie odpowiadać potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa. Fundacja Absolwentów UMCS we współtworzonym wniosku, miała za zadanie opracować koncepcję rozwoju kompetencji miękkich wśród studentów uwzględniając specyfikę danego wydziału oraz potrzeby obecnego rynku pracy. Koncepcja powstała w oparciu o analizy i prognozy potwierdzające potrzebę rozwijania określonych kompetencji w konkretnych obszarach.

.

Ponadto jest nam miło poinformować, że Fundacja Absolwentów UMCS uczestniczyła także przy tworzeniu dwóch innych projektów w ramach ww. konkursu. Łączna wartość projektów, które współtworzyła Fundacja Absolwentów UMCS to 5 089 092,93 PLN.

Więcej informacji o wynikach konkursu znajduje się na stronie NCBiR.


Zobacz także

Przedłużamy zapisy na Absolutoria UMCS 2018

Przedłużamy zapisy na Absolutoria UMCS 2018

Data publikacji: 25.04.2018

Z uwagi na liczne prośby studentów przedłużamy zapisy na Absolutoria UMCS 2018! Sprawdź do kiedy możesz zapisać się na wydarzenie!

Absolutoria UMCS 2018 – harmonogram wizyt na wydziałach

Absolutoria UMCS 2018 – harmonogram wizyt na wydziałach

Data publikacji: 10.04.2018

Zapisy na uroczystości absolutoryjne prowadzone są u starostów poszczególnych kierunków studiów oraz koordynatora absolutoriów z ramienia Fundacji Absolwentów UMCS. Sprawdź harmonogram dyżurów!

Zmiana miejsca odbioru banknotów!

Zmiana miejsca odbioru banknotów!

Data publikacji: 17.05.2018

Zostało zmienione miejsce odbioru upominkowych banknotów.  Banknoty można odbierać w Dziale Organizacyjno-Prawnym (Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5/1301, 20-031 Lublin) podczas dyżurów.
Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x