Print Friendly
AAA
Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS laureatem konkursu ogłoszonego przez NCBiR
Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS laureatem konkursu ogłoszonego przez NCBiR
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej został laureatem i uzyskał dofinansowanie w konkursie nr 1/PRK/POWER/3.1/2015 w Programie Rozwoju Kompetencji, ogłoszonym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w wysokości 2 558 673,87 PLN.

Fundacja Absolwentów UMCS uczestniczyła w opracowaniu projektu pod nazwą „Geo4work-Rozwój kompetencji zawodowych studentów Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS i wzmocnienie ich konkurencyjności na nowoczesnym rynku pracy”.

.

Konkurs organizowany przez NCBiR w swoim założeniu zakłada kształtowania kompetencji studentów, które mają za zadanie odpowiadać potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa. Fundacja Absolwentów UMCS we współtworzonym wniosku, miała za zadanie opracować koncepcję rozwoju kompetencji miękkich wśród studentów uwzględniając specyfikę danego wydziału oraz potrzeby obecnego rynku pracy. Koncepcja powstała w oparciu o analizy i prognozy potwierdzające potrzebę rozwijania określonych kompetencji w konkretnych obszarach.

.

Ponadto jest nam miło poinformować, że Fundacja Absolwentów UMCS uczestniczyła także przy tworzeniu dwóch innych projektów w ramach ww. konkursu. Łączna wartość projektów, które współtworzyła Fundacja Absolwentów UMCS to 5 089 092,93 PLN.

Więcej informacji o wynikach konkursu znajduje się na stronie NCBiR.


Zobacz także

Wyniki Konkursu im. dr Jamie Lynn Marshall na Najlepszego Absolwenta UMCS 2017!

Wyniki Konkursu im. dr Jamie Lynn Marshall na Najlepszego Absolwenta UMCS 2017!

Data publikacji: 12.10.2017

Kapituła Konkursu dokonała wyboru Laureatów w Konkursie im. dr Jamie Lynn Marshall na Najlepszego Absolwenta UMCS 2017. Sprawdź szczegółowe informacje.

Chatka Blues Festival 2017

Chatka Blues Festival 2017

Data publikacji: 22.09.2017

Wielkimi krokami zbliża się  lubelskie święto bluesa, czyli ChatkaBluesFestival2017. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-7 października 2017 r. Sprawdź szczegółowe informacje.
Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x