Print Friendly
AAA
Start Programu Absolwent
Start Programu Absolwent
Tagi:
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

30. stycznia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie swoją premierę miał Program Absolwent UMCS skierowany do wszystkich osób, które ukończyły studia w UMCS.

Program Absolwent UMCS to przedsięwzięcie o charakterze promocyjno-integracyjnym, skierowane do absolwentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Misją Programu jest budowanie i rozwijanie więzi Uniwersytetu z absolwentami oraz zapewnienie im bezpośredniego dostępu do informacji o Uczelni, m.in. o ofercie edukacyjnej, kulturalnej, sportowej, a także badaniach prowadzonych przez UMCS. Jego celem jest integracja absolwentów wszystkich roczników oraz organizacja wydarzeń, które pomogą odnowić kontakty z lat studenckich. Program Absolwent UMCS to także szeroka oferta działań mających na celu zawodową aktywizację i promocję absolwentów UMCS.

Głównym narzędziem Programu jest Karta Absolwenta UMCS, która służy do identyfikacji uczestników Programu. Jej posiadanie uprawnia do korzystania ze specjalnie przygotowanej przez Uniwersytet oferty oraz systemu zniżek i promocji oferowanych przez współpracujące z Programem firmy i instytucje.

Zachęcamy wszystkich absolwentów naszej uczelni do zapisania się do Programu i aktywnego uczestnictwa w projektach organizowanych w ramach projektu.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.umcs.pl/absolwent

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x