Print Friendly
AAA
V Zjazd Prawników-Administratywistów na UMCS
V Zjazd Prawników-Administratywistów na UMCS
Tagi:
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

W dniach 7-8 maja 2015 r. odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa V Zjazd Prawników-Administratywistów pt. „Konstytucjonalizacja prawa administracyjnego”, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Prawników UMCS oraz Koło Naukowe Prawa Parlamentarnego UMCS w Lublinie.

Zjazdy mają czteroletnią tradycję. Już od pierwszej edycji organizatorom przyświeca idea stworzenia forum merytorycznej dyskusji i refleksji nad współczesnymi problemami prawa administracyjnego. Jak pokazuje historia idea ta spotykała się z życzliwym przyjęciem, czego wyrazem były kolejne edycje zjazdów.

W tym roku Zjazd ma charakter konferencji ogólnopolskiej i będzie to jubileuszowa, piąta edycja. Konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów i młodych naukowców z ośrodków akademickich z całej Polski.

Podstawowym celem niniejszego Zjazdu będzie poruszenie i dyskusja nad zagadnieniami będącymi obecnie przedmiotem dyskursu naukowego w dziedzinie administracji publicznej i ich związkom z ustawą zasadniczą. Zakres tematyczny referatów dotyczy aktualnych problemów towarzyszących konstytucjonalizacji prawa administracyjnego.


Zobacz także

Zmiana miejsca odbioru banknotów!

Zmiana miejsca odbioru banknotów!

Data publikacji: 17.05.2018

Zostało zmienione miejsce odbioru upominkowych banknotów.  Banknoty można odbierać w Dziale Organizacyjno-Prawnym (Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5/1301, 20-031 Lublin) podczas dyżurów.

Przedłużamy zapisy na Absolutoria UMCS 2018

Przedłużamy zapisy na Absolutoria UMCS 2018

Data publikacji: 25.04.2018

Z uwagi na liczne prośby studentów przedłużamy zapisy na Absolutoria UMCS 2018! Sprawdź do kiedy możesz zapisać się na wydarzenie!

Absolutoria UMCS 2018 – harmonogram wizyt na wydziałach

Absolutoria UMCS 2018 – harmonogram wizyt na wydziałach

Data publikacji: 10.04.2018

Zapisy na uroczystości absolutoryjne prowadzone są u starostów poszczególnych kierunków studiów oraz koordynatora absolutoriów z ramienia Fundacji Absolwentów UMCS. Sprawdź harmonogram dyżurów!
Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x