Print Friendly
AAA
Wspieramy AZS UMCS Lublin!
Wspieramy AZS UMCS Lublin!
Tagi:
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Z przyjemnością informujemy iż Fundacja Absolwentów UMCS została oficjalnym partnerem Klubu Uczelnianego AZS UMCS. Umowę o współpracy na początku stycznia br. podpisali prezesi obu organizacji.

– Cieszymy się bardzo, że Fundacja została naszym partnerem. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się dobrze układała. Liczymy także, że będzie się rozwijała z korzyścią dla obu stron – przyznaje prezes AZS UMCS – Dariusz Gaweł.

Nasza Fundacja wsparła klub finansowo, a dokładniej jedną z sekcji – piłkę ręczną mężczyzn. Będziemy także promować sport akademicki w środowisku absolwentów naszego Uniwersytetu.

– Do celów statutowych naszej Fundacji należy nie tylko działalność na rzecz absolwentów UMCS i ich integracja, ale również promocja naszego Uniwersytetu. Poprzez realizowane projekty promujemy ofertę edukacyjną uczelni, działalność kulturalną a teraz chcemy wspierać sport akademicki. Na początek sekcję piłkarzy ręcznych, która rozwija się bardzo dynamicznie. Mamy nadzieję, że ta drużyna zagra niedługo w I lidze – wyjaśnia prezes Fundacji Absolwentów UMCS – Arkadiusz Wronowski.

Umowa regulująca zasady wsparcia piłkarzy ręcznych przez Fundację Absolwentów UMCS została zawarta na rok. Mamy nadzieję, że będzie to początek dobrej i owocnej współpracy.

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x