Print Friendly
AAA
Wspieramy AZS UMCS Lublin!
Wspieramy AZS UMCS Lublin!
Tagi:
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Z przyjemnością informujemy iż Fundacja Absolwentów UMCS została oficjalnym partnerem Klubu Uczelnianego AZS UMCS. Umowę o współpracy na początku stycznia br. podpisali prezesi obu organizacji.

– Cieszymy się bardzo, że Fundacja została naszym partnerem. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się dobrze układała. Liczymy także, że będzie się rozwijała z korzyścią dla obu stron – przyznaje prezes AZS UMCS – Dariusz Gaweł.

Nasza Fundacja wsparła klub finansowo, a dokładniej jedną z sekcji – piłkę ręczną mężczyzn. Będziemy także promować sport akademicki w środowisku absolwentów naszego Uniwersytetu.

– Do celów statutowych naszej Fundacji należy nie tylko działalność na rzecz absolwentów UMCS i ich integracja, ale również promocja naszego Uniwersytetu. Poprzez realizowane projekty promujemy ofertę edukacyjną uczelni, działalność kulturalną a teraz chcemy wspierać sport akademicki. Na początek sekcję piłkarzy ręcznych, która rozwija się bardzo dynamicznie. Mamy nadzieję, że ta drużyna zagra niedługo w I lidze – wyjaśnia prezes Fundacji Absolwentów UMCS – Arkadiusz Wronowski.

Umowa regulująca zasady wsparcia piłkarzy ręcznych przez Fundację Absolwentów UMCS została zawarta na rok. Mamy nadzieję, że będzie to początek dobrej i owocnej współpracy.


Zobacz także

Aukcja na rzecz akcji “Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

Aukcja na rzecz akcji “Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

Data publikacji: 28.11.2017

Podczas tegorocznego Balu Absolwentów i Przyjaciół UMCS została zorganizowana aukcja na rzecz akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Licytację poprowadziła pomysłodawczyni i koordynatorka akcji - Pani Ewa Dados. Sprawdź ile udało nam się zebrać!

Dzień Wolontariusza z Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

Dzień Wolontariusza z Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

Data publikacji: 09.12.2017

Nasze Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin świętowało Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Była to doskonała okazja do nagrodzenia najbardziej aktywnych wolontariuszy sportowych.

Gala Młodego Ambasadora Lublina

Gala Młodego Ambasadora Lublina

Data publikacji: 13.12.2017

Wczoraj w ACK UMCS Chatka Żaka odbyła się Gala Młodego Ambasadora Lublina organizowana w ramach naszego projektu Lubelski Uniwersytet Inspiracji. Podczas gali doceniliśmy 41 wspaniałych, młodych Lublinian, którzy są prawdziwymi wizytówkami naszego pięknego Miasta Lublin. 
Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x