Print Friendly
AAA
Wspieramy AZS UMCS Lublin!
Wspieramy AZS UMCS Lublin!
Tagi:
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Z przyjemnością informujemy iż Fundacja Absolwentów UMCS została oficjalnym partnerem Klubu Uczelnianego AZS UMCS. Umowę o współpracy na początku stycznia br. podpisali prezesi obu organizacji.

– Cieszymy się bardzo, że Fundacja została naszym partnerem. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się dobrze układała. Liczymy także, że będzie się rozwijała z korzyścią dla obu stron – przyznaje prezes AZS UMCS – Dariusz Gaweł.

Nasza Fundacja wsparła klub finansowo, a dokładniej jedną z sekcji – piłkę ręczną mężczyzn. Będziemy także promować sport akademicki w środowisku absolwentów naszego Uniwersytetu.

– Do celów statutowych naszej Fundacji należy nie tylko działalność na rzecz absolwentów UMCS i ich integracja, ale również promocja naszego Uniwersytetu. Poprzez realizowane projekty promujemy ofertę edukacyjną uczelni, działalność kulturalną a teraz chcemy wspierać sport akademicki. Na początek sekcję piłkarzy ręcznych, która rozwija się bardzo dynamicznie. Mamy nadzieję, że ta drużyna zagra niedługo w I lidze – wyjaśnia prezes Fundacji Absolwentów UMCS – Arkadiusz Wronowski.

Umowa regulująca zasady wsparcia piłkarzy ręcznych przez Fundację Absolwentów UMCS została zawarta na rok. Mamy nadzieję, że będzie to początek dobrej i owocnej współpracy.


Zobacz także

Chatka Blues Festival 2017

Chatka Blues Festival 2017

Data publikacji: 22.09.2017

Wielkimi krokami zbliża się  lubelskie święto bluesa, czyli ChatkaBluesFestival2017. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-7 października 2017 r. Sprawdź szczegółowe informacje.

Wyniki Konkursu im. dr Jamie Lynn Marshall na Najlepszego Absolwenta UMCS 2017!

Wyniki Konkursu im. dr Jamie Lynn Marshall na Najlepszego Absolwenta UMCS 2017!

Data publikacji: 12.10.2017

Kapituła Konkursu dokonała wyboru Laureatów w Konkursie im. dr Jamie Lynn Marshall na Najlepszego Absolwenta UMCS 2017. Sprawdź szczegółowe informacje.
Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x