Print Friendly
AAA
Wybieramy Młodego Abasadora Lublina
Wybieramy Młodego Abasadora Lublina
Tagi: ,
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Z przyjemnością prezentujemy listę laureatów konkursu “Młody Ambasador Lublina” organizowanego w ramach Programu Liderów Organizacyjnych przez Lubelski Uniwersytet Inspiracji.

Obecnie trwa jeszcze plebiscyt Kuriera Lubelskiego. Osoba, która uzyska najwięcej głosów otrzyma: Tytuł Młodego Ambasadora Lublina Czytelników Kuriera Lubelskiego, dwutygodniowe praktyki w dziale marketingu Kuriera Lubelskiego oraz roczny kurs językowy!

Głosowanie odbywa się na stronie Kuriera Lubelskiego.

Młodzi Ambasadorzy Lublina:

Bącal Paweł – III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
Bielak Edyta – ZS nr. 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
Bielak Piotr – III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
Drwal Magdalena – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Dycha Gabriela – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Dziula Aleksandra – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Gołębiowska Maria – Uniwersytet Medyczny
Góras Katarzyna – Uniwersytet Medyczny
Grudziński Adam – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Jakubowska Anna – III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
Kasiak Mateusz – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Kasztelan Julia – III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
Kołodziej Agata – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Koszyk Daniel – XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta
Kowalczyk Maciej – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Kozyra Paweł – Uniwersytet Medyczny
Likos Bartłomiej – III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
Lipa Marcin – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Lipert Robert – Uniwersytet Medyczny
Łuczak Piotr – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Makhanets Vitalii – Katolicki Uniwersytet Lubelski
Maksymiuk Alicja – Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
Mandzińska Magdalena – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Masiak Marek – I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Piątek Jakub – Politechnika Lubelska
Piejko Karolina – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Polak Karolina – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Polonis Dominika – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Rak Paweł – V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej
Sabak Martyna – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Sawczak Adrianna – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Sierocki Michał – V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej
Sławek Arkadiusz – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Strzempa Mateusz – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Szymański Adam – Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
Tomczuk Piotr – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Trofimchuk Andrii – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Trubalski Filip – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Tyszczuk Justyna – Uniwersytet Przyrodniczy
Wójcik Beata – Uniwersytet Przyrodniczy
Wójcik Weronika III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej

 

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x