Print Friendly
AAA
Zapraszamy na Chatka Blues Festiwal 2014
Zapraszamy na Chatka Blues Festiwal 2014
Tagi: , ,
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Fundacja Absolwentów UMCS oraz ACK UMCS Chatka Żaka serdecznie zapraszają na piątą edycję Chatka Blues Festiwal, która odbędzie się w dniach 3-4 października 2014 r. w Akademickim Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka oraz w klubie festiwalowym ROCK BAR w Lublinie.

Tegoroczny festiwal rozpocznie specjalny koncert PIOTR NALEPA BREAKOUT TOUR poświęcony twórczości Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej. Następnie w piątkową i w sobotnią noc odbędą się kolejne wyjątkowe koncerty a ich zwieńczeniem będzie występ grupy LATVIAN BLUES BAND z Łotwy, zespołu wielokrotnie występującego w USA i Kanadzie, finalisty International Blues Challenge 2010 w Memphis. Podobnie jak w ubiegłym roku, ACK UMCS Chatka Żaka oraz Inkubator Medialno-Artystyczny przygotowują specjalny projekt wydarzenia, dedykowanego Festiwalowi – „Debatę o Bluesie”. Będzie to publiczna dyskusja poświęcona tematyce szeroko pojętego bluesa i jego recepcji w różnorodnych środowiskach i kręgach kulturowych zarówno w Polsce, jak również na świecie. „Debata o Bluesie” odbędzie się w poniedziałek 6 października w Inkubatorze Medialno- Artystycznym ACK UMCS „Chatka Żaka”.

Szczegółowy program Chatka Blues Festiwal 2014 oraz informacja dotycząca biletów znajdują się na stronie: chatkablues.pl oraz na facebook.com/chatkablues.

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x