Print Friendly
AAA
Zjazd Absolwentów UMCS
Zjazd Absolwentów UMCS
Tagi:
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

W imieniu środowiska akademickiego UMCS pragniemy zaprosić wszystkich absolwentów naszej Alma Mater na Zjazd Absolwentów połączony z Piknikiem UMCS, który odbędzie się 14. czerwca 2014 r.

Zjazd Absolwentów będzie doskonałą okazją nie tylko do spotkania się po latach i integracji absolwentów, lecz także do refleksji nad historią Uczelni i perspektywami Jej rozwoju.

Wydarzenia i uroczystości organizowane z okazji jubileuszu 70-lecia istnienia UMCS podzielono na dwie części: oficjalną – odbywającą się na Wydziałach UMCS oraz integracyjno-rozrywkową – na terenie Targów Lublin S.A. w Lublinie (Piknik UMCS).

PROGRAM RAMOWY ZJAZDU ABSOLWENTÓW UMCS – 14 CZERWCA 2014 R.

10.00 – 13.00: spotkania Absolwentów na macierzystych Wydziałach (wykłady otwarte, wspomnienia i dyskusje, pokazy, prezentacje filmowe i multimedialne, wystawy fotograficzne, koncerty, zwiedzanie Wydziałów)

12.00 – 2.00: Piknik UMCS (występy i pokazy zespołów artystycznych z ACK UMCS „Chatka Żaka”, liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci w strefach tematycznych, konkursy z nagrodami, ogródek gastronomiczny, impreza muzyczna, koncert gwiazdy wieczoru – zespół Bajm).

Szczegółowy program wydarzeń organizowanych na Wydziałach UMCS oraz Pikniku, który odbędzie się na terenie Targów Lublin S.A znajduje się na stronie www.absolwent.umcs.pl oraz na Facebooku.

Miło nam poinformować, iż nasza Fundacja jest oficjalnym Partnerem organizacji Zjazdu Absolwentów i Pikniku UMCS.

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x