Print Friendly
AAA
Bluzy UMCS
Bluzy UMCS
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Ruszają ponowne zapisy na Oficjalne Bluzy uniwersyteckie UMCS! Zostań posiadaczem wyjątkowej bluzy z logo UMCS! Zapisy prowadzone są za pośrednictwem formularza zamówienia, w dniach od 27.10.2016 do 15.11.2016.

 

Bluzy uniwersyteckie to modny na całym świecie gadżet, dzięki któremu studenci, absolwenci i pracownicy mogą identyfikować się ze swoją Alma Mater. Dodatkowo sprawdzają się świetnie w każdej sytuacji – podczas wyjścia na uczelnię, zmagań sportowych czy spotkania ze znajomymi! Teraz także studenci, absolwenci oraz wszyscy sympatycy Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej będą mogli cieszyć się z jej zakupu!

Bluzy UMCS  typu “kangurka” z oryginalnym haftowanym wzorem, zostały zaprojektowane w nawiązaniu do logotypu Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. W ofercie posiadamy granatową i szarą bluzę z kapturem i dużą kieszenią. Wyróżnia je wyjątkowa jakość oraz ręczny haft. Są bardzo ciepłe i wygodne – z pewnością posłużą na długo każdemu użytkownikowi!

Koszt zamówienia bluzy wynosi 115 PLN

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

 • model: tzw. „kangurka” z kapturem i kieszenią, bluza wkładana przez głowę,
 • dwa warianty kolorystyczne: granatowy i szary,
 • wariant granatowy: wewnętrzna część kaptura w kolorze szarym, sznurek przy kapturze w kolorze szarym,
 • wariant szary: wewnętrzna część kaptura w kolorze granatowym, sznurek przy kapturze w kolorze granatowym,
 • gramatura: 280g/m2,
 • skład: 80% bawełna, 20% poliester,
 • naszywana kieszeń,
 • logo i napis haftowane,
 • ściągacz przy rękawach i u dołu bluzy,
 • podwójny szew wokół wykroju szyi,
 • metka przy dolnym ściągaczu z logo UMCS.

tabela bez loga reglan kangur

.

Proponowane przez nas bluzy to uniseks, oznacza to, że nie ma podziału na damskie i męskie. 

Dlatego przed złożeniem zamówienia prosimy zapoznać się z tabelą rozmiarów producenta. Najlepiej dokonać pomiaru na swojej ulubionej bluzie w miejscach wskazanych przez producenta, a później porównać z tabelą.

W swojej ofercie posiadamy rozmiary:

XS, S, M, L, XL, XXL.

Zakupu Oficjalnej Bluzy UMCS można dokonać wyłącznie za pomocą formularza zamówienia, który znajduje się poniżej, w terminie 27.10.2016 - 15.11.2016

 

W celu zakupu bluzy należy:
 1. Wypełnić formularz zamówienia (warunkiem złożenia zamówienia jest zaakceptowanie Regulaminu).
 2. Wpłacić kwotę odpowiadającą cenie bluzy, tj. 115 PLN na rachunek bankowy Fundacji Absolwentów UMCS. Wpłatę należy dokonać do dnia 15.11.2016 r. (brany jest pod uwagę moment zaksięgowania należności na rachunku bankowym Fundacji).

.

Dane do przelewu ( w tytule przelewu należy umieścić: „Bluzy UMCS” oraz imię i nazwisko zamawiającego):

Nr rachunku bankowego: 16 1030 0019 0109 8533 0002 5588

Fundacja Absolwentów UMCS

Ul. Kołłątaja 3

20-006 Lublin

 

 1. Po dokonaniu przelewu należy przesłać potwierdzenie wpłaty na adres: bluzyumcs@faumcs.pl , w tytule wpisując: BLUZY UMCS oraz imię i nazwisko zamawiającego.
 2. O terminie odebrania bluzy zostaną Państwo powiadomieni przez wiadomość e-mail.
 3. Wysyłkę Bluz UMCS prowadzimy jedynie na terenie POLSKI. Opcja wysyłki dostępna jest dla osób spoza Lublina. Jeśli mają Państwo możliwość odbioru osobistego  - zalecamy wybór tej opcji. Koszt wysyłki 15 PLN, proszę doliczyć do ceny bluzy.

Odbiór osobisty:

Pub Rock Bar

ul. Idziego Radziszewskiego 17

20-036 Lublin

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Regulamin zakupu Oficjalnej Bluzy Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

I. Postanowienia Ogólne

1. Poniższy regulamin określa zasady zakupu oraz sprzedaży Oficjalnych Bluz Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie dystrybuowanych przez Fundację Absolwentów UMCS, (zwaną dalej Fundacją).
2. Złożenie zamówienia na Oficjalną Bluzę Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

II. Warunki złożenia zamówienia

1. Złożenie zamówienia następuje w momencie wykonania poniższych czynności:

a. zapoznaniu się i zaakceptowaniu Regulaminu,
b. wypełnieniu Formularza Zamówienia, który znajduje się na stronie: www.faumcs.pl
c. wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

2. W formularzu zamówienia o którym mowa w pkt. 1. b., Klient jest zobowiązany podać: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, rozmiar zamawianej bluzy, kolor bluzy, dane do wystawienia faktury VAT.

III. Realizacja zamówienia

1. Zamówienie można składać w terminie od 27.10.2016 do 15.11.2016
2. Czas realizacji zamówienia to 4 tygodnie od daty złożenia zamówienia przez Fundację do firmy realizującej zamówienie.
3. Zamówienie do firmy realizującej produkcję bluz nastąpi nie później niż w ciąg 7 dniu od zakończenia zapisów na bluzy.
4. W przypadku jednorazowego zamówienia powyżej 20 bluz, termin realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie.
5. W celu zawarcia umowy sprzedaży Klient zobowiązany jest:

a. wypełnić Formularz Zamówienia znajdujący się na stronie www.faumcs.pl
b. wpłacić kwotę odpowiadającą cenie bluzy, tj 115 brutto na rachunek bankowy Fundacji Absolwentów UMCS w terminie wynikającym z zamówienia. Brany jest pod uwagę moment zaksięgowania należności na rachunku bankowym Fundacji.

6. W terminie 14 dnia od złożenia zamówienia Fundacja Absolwentów UMCS zobowiązuje się dostarczyć zamawiającemu wiadomość zwrotną, w której zawarta będzie informacja o dacie odebrania bluzy.

7. Fundacja ma prawo do odmowy realizacji zamówienia, w przypadku:

a. nieprawidłowo wypełnionego Formularza Zamówienia,
b. naruszenia niniejszego Regulaminu,
c. gdy nie zostanie złożona minimalna liczba zamówień umożliwiająca realizację zamówienia bluz.

IV. Zasady płatności

1. Należność za bluzę mogą być uiszczone jedynie przelewem lub wpłatą na runek bankowy Fundacji Absolwentów UMCS.
2. Realizując płatność przelewem lub wpłatę na rachunek bankowy Fundacji Absolwentów UMCS, w tytule przelewu należy umieścić: „Bluzy UMCS”, imię i nazwisko zamawiającego.
3. Płatności należy dokonać na rachunek bankowy:

Nr konta: 16 1030 0019 0109 8533 0002 5588
Fundacja Absolwentów UMCS
Ul. Kołłątaja 3
20-006 Lublin

4. Do dnia 15.11.2016 r. należy przesłać potwierdzenie wpłaty na adres: bluzyumcs@faumcs.pl , w tytule wpisując: BLUZY UMCS oraz imię i nazwisko

V. Odbiór bluz


1. Możliwy jest  osobisty odbiór bluz. Odbiór bluzy następuje osobiście przez Klienta, po uprzednim otrzymaniu wiadomości o terminie odbioru.
2. Odbiór bluzy następuje w miejscu i terminie wyznaczonym przez Fundację Absolwentów UMCS.
3. Miejsce odebrania bluzy:
Rock Bar
ul. Idziego Radziszewskiego 17
20-036 Lublin
Od poniedziałku do soboty w godzinach od 12.00 do 17.00.
4. Możliwa jest wysyłka Bluz UMCS. Prowadzimy ją jedynie na terenie POLSKI. Opcja wysyłki dostępna jest dla osób spoza Lublina. Koszt wysyłki 15 PLN.
5. Fundacja zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbioru w przypadku opóźnienia realizacji zamówienia z przyczyn od niego niezależnych. Zmiana terminu nie może być podstawą do reklamacji lub domagania się zwrotu płatności.

VI. Zwrot zakupionej bluzy

1. Zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną poprzez produkt niebezpieczny, Klientowi, który jest konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia wydania bluzy, z zastrzeżeniem ust. 3. Klient zwraca Fundacji Absolwentów UMCS bluzę wraz z wypełnionym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy.
2. W Przypadku odstąpienia od umowy, na zasadzie wskazanej w ust. 1, zarówno Fundacja jak i Klient są zobowiązani do zwrotu wszystkiego, co otrzymali od drugiej strony na mocy zawartej umowy.
3. Bluza zwracana przez Klienta, w związku z odstąpieniem przez Klienta od umowy na zasadzie wskazanej w ust. 1:
a. powinna posiadać oryginalne opakowanie dostarczone przez producenta,
b. powinna być kompletna,
c. powinna posiadać metki,
d. nie może nosić śladów użytkowania.

4. Powyższe wymagania co do zwrotu nie naruszają, ani nie ograniczają praw Klienta do złożenia reklamacji zgodnie z przepisami prawa.

VII. Odpowiedzialność Fundacji Absolwentów UMCS

1. Za skutki wynikłe z niewłaściwego lub niezgodnego z Regulaminem dokonania Zamówienia przez Klienta, w szczególności nieprawidłowego wypełnienia Formularza Zamówienia, Fundacja nie ponosi odpowiedzialności.
2. Z zastrzeżeniem bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa, odpowiedzialność Fundacji wobec Klientów niebędących konsumentami ograniczona jest do strat i nie obejmuje utraconych korzyści oraz nie może przekroczyć wysokości ceny.

VIII. Postanowienia końcowe

1. Sprzedaż produktów jest tymczasowa oraz cykliczna w zależności od zapotrzebowania.
2. Logo użyte do produkcji bluz jest własnością Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Fundacja posiada zgodę Rektora na wykorzystanie logo na „Oficjalnych Bluzach Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej”.
3. We wszelkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych ustaw, a w odniesieniu do konsumentów również Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 poz. 271 z późn. zm.) i Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 141 poz. 1176). Postanowienia niniejszego Regulaminu nie naruszają praw konsumenta z tytułu niezgodności towaru z umową. Postanowienia Regulaminu należy interpretować w sposób zapewniający ich zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.
4. Regulamin wchodzi w życie z chwilą zamieszczenia go na stronie www.faumcs.pl .
5. Fundacja Absolwentów UMCS jest uprawniona do wprowadzenia zmian w Regulaminie ze skutkiem na przyszłość. Zmiany regulaminu wchodzą w życie wraz z zamieszczeniem nowego regulaminu na stronie www.faumcs.pl.

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x