Print Friendly
AAA
Oferta dla sponsorów
Oferta dla sponsorów
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L
W ramach organizowanych przez nas projektów zapraszamy do współpracy, w formie sponsoringu, firmy, przedsiębiorców oraz instytucje. W zamian za wsparcie finansowe lub rzeczowe naszych inicjatyw, oferujemy możliwość promocji i sprzedaży usług wśród społeczności akademickiej UMCS (studentów, absolwentów i pracowników). Naszym partnerom oferujemy atrakcyjne pakiety świadczeń o charakterze promocyjnym i  wizerunkowych, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy.

Fundacja Absolwentów UMCS realizuje liczne projekty. W szczególności rekomendujemy współpracę w cyklicznych wydarzeniach, takich jak Akademia Wolontariatu Sportowego, Konkurs na najlepszego Absolwenta UMCSKalendarz Akademicki UMCS , Chatka Blues Festival,  oraz Festiwal Wschody.

Jesteśmy przekonani, że przygotowywane przez nas oferty oraz fakt wspierania inicjatyw naukowych i akademickich, przyniesie Państwa firmom wymierne korzyści wizerunkowe, a Nam pozwoli na organizację wydarzeń na najwyższym poziomie. Gwarantujemy, iż świadczone przez nas usługi wyrózniają się wysokim standardem i profesjonalizmem.

Jesteś zainteresowany współpracą? Chcesz otrzymać ofertę sponsorską?

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy

Dołącz plik:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Absolwentów UMCS z siedzibą ul. Pana Balcera 6/4, 20-631 Lublin, moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w zakresie zawartym w formularzu:

  w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie,*

  w celu przekazywania mi informacji handlowych o realizowanych produktach i usługach na adres mailowy wskazany w formularzu zgodnie z unormowaniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Mam świadomość, że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne oraz że mogę odwołać zgodę w dowolnym momencie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej. Zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.

* Pole obowiązkowe. Brak jego zaznaczenia uniemożliwia skorzystanie z formularza kontaktowego.

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x