Print Friendly
AAA
Polityka prywatności

Fundacja Absolwentów UMCS

Dane osobowe:
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. informujemy, że szanując prawa Użytkowników naszej strony internetowej oraz respektując ustawę o ochronie danych osobowych Fundacja Absolwentów UMCS zobowiązuje się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych. Wszyscy pracownicy i współpracownicy Fundacji, mający styczność z danymi osobowymi zostali odpowiednio przeszkoleni w tym zakresie.

Dane osobowe pozyskiwane są w celu utrzymywania kontaktów z klientami oraz osobami zainteresowanymi otrzymywaniem aktualnych informacji na temat działalności Instytutu oraz jego aktualnej oferty handlowej a także w celu realizacji działań wynikających z celów statutowych, zgodnie z art. 7 pkt. 5 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Jednocześnie zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. Fundacja Absolwentów UMCS oświadcza, że:
1. Administratorem danych jest Fundacja Absolwentów UMCS , z siedzibą: ul. Dobrzańskiego 1, lok. I.2 20-262 Lublin;
2. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z określonym celem i nie będą przekazywane innym administratorom danych bez zgody użytkownika;
3. Każdej osobie, której dane zostały zapisane w bazie Fundacji przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania oraz prawo wniesienia umotywowanego pisemnego sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
4. Po ustaniu celu przetwarzania dane zostaną usunięte;
5. Podanie danych jest dobrowolne.

Newsletter:

Każdy Użytkownik strony jeśli tylko chce być informowany o ciekawych wydarzeniach i bieżących działaniach Instytutu może zostać abonentem newslettera. Przystąpienie do newslettera jest dobrowolne i w każdej chwili można się z niego wypisać.

Zapisując się do newslettera FA UMCS, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z Polityką Prywatności oraz zgodę na przesyłanie  przez Fundację Absolwentów UMCS informacji handlowych drogą elektroniczną.

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x