Print Friendly
AAA
Kalendarz Akademicki UMCS
Kalendarz Akademicki UMCS
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Od 2010 roku Fundacja Absolwentów UMCS wspólnie z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej wydaje Kalendarz Akademicki UMCS. Koncepcja Kalendarza została opracowana z myślą o studentach pierwszego roku, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w murach Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Ideą tego przedsięwzięcia było stworzenie organizera, który z jednej strony łączy w sobie funkcję kalendarza i planera, z drugiej natomiast – informatora dotyczącego różnych aspektów życia studenckiego.

Do tej pory zostało wydanych pięć edycji Kalendarza Akademickiego (zobacz poprzednie edycje). Każdego roku cieszą się one ogromną popularnością, zarówno wśród studentów, jak również pracowników uczelni i absolwentów UMCS. Wydawane są one w nakładzie około 7000 tys. sztuk i co roku rozdawane studentom I roku, w trakcie uroczystych immatrykulacji oraz pierwszych dni nauki.

Zapraszamy firmy i przedsiębiorców do współpracy przy realizacji tego projektu. Ze względu na fakt, iż poprzednie edycje Kalendarza cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem oraz, że  będzie on towarzyszył posiadaczom przez okres całego roku akademickiego, jesteśmy przekonani, że jest on doskonałym miejscem do promocji Państwa produktów i usług (kliknij tutaj).

 

Zobacz elektroniczną wersję Kalendarza Akademickiego UMCS 2015

 

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x