Print Friendly
AAA
Rock Bar
Rock Bar
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Od 14 listopada 2011 r. Fundacja Absolwentów UMCS prowadzi klub studencki Rock Bar, który stał się miejscem integracji środowiska akademickiego Lublina. Rock Bar został stworzony na wzór klubów działających przy największych europejskich i amerykańskich uczelniach. To klub z charakterem, niesamowitą atmosferą, rockowym pazurem, a jednocześnie miejsce spotkań i integracji różnych ludzi, talentów i idei artystycznych. Rock Bar to także miejsce, w którym odbywają się koncerty i spotkania z muzykami, zaś studenci i absolwenci mogą prezentować swoje talenty artystyczne.

Rock Bar to jedno z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc na rockowej mapie Lublina. Dowodem na to jest liczne, wciąż powiększające się grono stałych bywalców w różnym wieku, zadowolonych ze świadczonych przez nas usług i profesjonalnej, zawsze uśmiechniętej obsługi. Jest to miejsce, gdzie studenci, absolwenci i pracownicy mogą spędzać czas w kulturalnej i niepowtarzalnej atmosferze. W naszym klubie można posłuchać najlepszych kawałków z kultowych stacji radiowych oraz poszaleć w trakcie koncertów na żywo. Doskonale bawią się u nas zarówno fani bluesa czy klasycznego rocka, jak również wielbiciele ciężkiego, hard rockowego brzmienia. Imprezy tematyczne w naszym klubie na stałe zagościły w rockowym kalendarzu Lublina. Na koncertowej scenie Rock Baru grają zarówno młode kapele z Lubelszczyzny, jak również doświadczone zespoły z całej Polski. Rockowe karaoke połączone z rockoteką to cykliczna impreza, która cieszy się ogromną popularnością. Za każdym razem przyciąga ona wielu fanów największych rockowych hitów oraz śpiewu i dobrej zabawy.


W naszym klubie rządzi najbardziej lubelskie piwo na świecie – Perła. Fani złocistego trunku spod znaku Perły mogą u nas delektować się każdym z kilkunastu jej produktów.

.

  Dołącz do nas na Facebook’u  images

images

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x