Print Friendly
AAA
Absolutoria 2020

 

 

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Fundacja Absolwentów UMCS zapraszają studentów ostatnich roczników studiów do udziału w uroczystościach absolutoryjnych, które odbędą się w czerwcu i lipcu br. na zakończenie roku akademickiego 2019/2020.

Wyjątkowy i niezapomniany – taki właśnie powinien być dzień, w którym studenci kończą długi okres studiów i rozpoczynają nową drogę życia. Organizowane na koniec roku akademickiego Absolutoria stwarzają studentom możliwość do symbolicznego i na długo zapadającego w pamięć ukończenia nauki na UMCS. Dzięki nim zakończenie studiów na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej nie ogranicza się tylko do obrony pracy licencjackiej czy magisterskiej i odebrania dyplomu z dziekanatu.

Uczestnictwo w uroczystościach jest dobrowolne, bowiem jest to nieformalne, aczkolwiek oficjalne i uroczyste zakończenie okresu studiów. Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi zapisów.

Zachęcamy do zapoznania się z wstępnym harmonogramem Absolutoriów 2020.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości absolutoryjnych, która znajduje się tutaj oraz zapoznania ze spotem promującym Absolutoria 2020!

 

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x