Print Friendly
AAA
Oferta dla firm

Kalendarz Akademicki 2015/2016

Zapraszamy firmy i przedsiębiorców do współpracy przy realizacji projektu, jakim jest Kalendarz Akademicki UMCS. Oferujemy atrakcyjne pakiety reklamowe w ramach wydawanego Kalendarza. W związku z dużym nakładem oraz faktem, iż będzie on towarzyszył posiadaczom przez okres całego roku akademickiego, jesteśmy przekonani, że jest to  doskonałe miejsce do promocji Państwa produktów i usług.

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej jest uczelnią liczącą prawie 22 000 studentów. W październiku 2015 roku studia na niej rozpocznie (na różnych kierunkach), ok. 6000 żaków. Są to osoby nie tylko z Lubelszczyzny, ale również z całego kraju. Początek studiów oznacza dla wielu z nich wejście w zupełnie nową rzeczywistość, w której przyjdzie im żyć przez najbliższe lata.

Wzorem lat poprzednich, pragniemy ułatwić im początki funkcjonowania w społeczności akademickiej poprzez wydanie szóstej edycji Kalendarza Akademickiego, który pełni rolę zarówno książkowego organizera, jak również kalendarza i planera. Ponadto, młodzi żacy znajdą w nim istotne informacje dotyczące studiowania na naszym Uniwersytecie oraz różnych aspektów życia studenckiego.

Planowany nakład to ok. 6000 egzemplarzy.

Ze względu na fakt, iż poprzednie edycje Kalendarza cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem, część nakładu będzie dystrybuowana również wśród studentów wszystkich roczników, pracowników Uczelni oraz wśród absolwentów UMCS.

Firmy i instytucje zainteresowane współpracą prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt mailowy: buro@faumcs.pl,

Formularz kontaktowy

Dołącz plik:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Absolwentów UMCS z siedzibą ul. Pana Balcera 6/4, 20-631 Lublin, moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w zakresie zawartym w formularzu:

  w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie,*

  w celu przekazywania mi informacji handlowych o realizowanych produktach i usługach na adres mailowy wskazany w formularzu zgodnie z unormowaniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Mam świadomość, że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne oraz że mogę odwołać zgodę w dowolnym momencie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej. Zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.

* Pole obowiązkowe. Brak jego zaznaczenia uniemożliwia skorzystanie z formularza kontaktowego.

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x