Print Friendly
AAA
Rock Bar

rock bar - oferta

Od 14 listopada 2011 r. Fundacja Absolwentów UMCS prowadzi klub studencki Rock Bar, który stał się miejscem integracji środowiska akademickiego Lublina. Rock Bar został stworzony na wzór klubów działających przy największych europejskich i amerykańskich uczelniach. To klub z charakterem, niesamowitą atmosferą, rockowym pazurem, a jednocześnie miejsce spotkań i integracji różnych ludzi, talentów i idei artystycznych. Odbywają się tu koncerty i spotkania z muzykami, zaś studenci i absolwenci mogą prezentować swoje talenty artystyczne.

Rock Bar to jedno z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc na rockowej mapie Lublina. Dowodem na to jest liczne, wciąż powiększające się grono stałych bywalców w różnym wieku, zadowolonych ze świadczonych przez nas usług i profesjonalnej, zawsze uśmiechniętej obsługi. Jest to miejsce, gdzie studenci, absolwenci i pracownicy mogą spędzać czas w kulturalnej i niepowtarzalnej atmosferze. W naszym klubie można posłuchać najlepszych kawałków z kultowych stacji radiowych oraz poszaleć w trakcie koncertów na żywo. Doskonale bawią się u nas zarówno fani bluesa i klasycznego rocka, jak również wielbiciele ciężkiego, hard rockowego brzmienia.

Imprezy tematyczne w naszym klubie na stałe zagościły w rockowym kalendarzu Lublina. Na koncertowej scenie Rock Baru grają zarówno młode kapele z Lubelszczyzny, jak również doświadczone zespoły z całej Polski. Rockowe karaoke połączone z rockoteką to cykliczna impreza, która cieszy się ogromną popularnością. Za każdym razem przyciąga ona wielu fanów największych rockowych hitów oraz śpiewu i dobrej zabawy.


W naszym klubie rządzi najbardziej lubelskie piwo na świecie – Perła. Fani złocistego trunku spod znaku Perły mogą u nas delektować się każdym z kilkunastu jej produktów.

.

  Dołącz do nas na Facebook’u  images

 

 

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x