Print Friendly
AAA
Absolwenci UMCS Swojej Chatce
Od 9 stycznia 2014 do 30 czerwca 2015 roku na podstawie decyzji nr 482/2013, 322/2014 oraz 2014/2105/OR Ministra Administracji i Cyfryzacji, trwała akcja społeczna pod nazwą “Absolwenci UMCS Swojej Chatce”, której organizatorem była  Fundacja Absolwentów UMCS.  Przedsięwzięcie miało na celu pozyskanie środków finansowych na przywrócenie dawnej świetności sali widowiskowej Akademickiego Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka”.

„Absolwenci UMCS Swojej Chatce” to akcja społeczna zainicjowana przez absolwentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Skierowana była do wszystkich osób, którzy chcieli wesprzeć działania zmierzające do przywrócenia dawnej świetności sali widowiskowej Akademickiego Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka”.

W ramach akcji przeprowadzona została publiczna zbiórka pieniędzy, realizowana pod patronatem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Darczyńcy wspierali akcje poprzez dobrowolne datki do puszek wolontariuszy oraz wpłaty na konto akcji (także za pośrednictwem aplikacji internetowej z modułem płatności on-line, znjdującej się na stronie Fundacji). Ponadto prowadzona była sprzedaż cegiełek wartościowych o nominałach 20zł, 50zł, 100 zł i 500 zł (zobacz wzór), zarówno w punktach stacjonarnych (w „Chatce Żaka”, Rektoracie UMCS, Księgarni Uniwersyteckiej) jak również on-line.

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x