Print Friendly
AAA
Lista darczyńców

dziękujemy

.

Poniżej publikujemy nazwiska osób, które wsparły akcję „Absolwenci UMCS Swojej Chatce” poprzez zakup cegiełek wartościowych (z wyłączeniem osób, które zastrzegły sobie anonimowość).

Michałowski Stanisław
Fiok Grażyna Elżbieta
Krawczak Beata
Szot Adam
Wronowski Arkadiusz
Maj Bożena
Rycerz Monika
Komotajtis Katarzyna
Janina Klimczuk
Krukowska Agnieszka
Narolski Grzegorz
Sąsiadek Agnieszka
Wilewska Natalia
Kłyż Paweł
Mazur Sabina
Małysiak Daniel
Kozłowska Karolina
Szwajgier Kamil
Miturzyńska Jolanta
Rożek Andrzej
Tarański Henryk
Matacz Witold
Kurowski Andrzej
Tokarczyk Roman
Kurczuk Wincenty
Michałowska Sylwia
Michałowski Piotr
Marczuk Jacek
Fiut Zenon Roman
Brzyska Danuta
Żytomska Agnieszka
Okuń Aneta
Żuk Grzegorz
Łukasik Artur
Stróżyński Adam
Grudzień Wiktor T.
Warchocki Krzysztof
Abramowicz Hanna
Maliszewski Lech
Dunin Teresa
Granat Anna
Jaworska Hanna
Kwiatkowska Ewa
Olszak Iwona
Sołowiej Ryszard
Siczek Marzena
Bylicka Renata
Grzyniweska Dorota
Frączek Kazimierz
Mioduchowska Magdalena
Dams-Wilkos Agnieszka
Banaszek Agata
Pałka Anna
Banaś Arkadiusz
Makuła Marzena
Stefanik Grażyna
Stefanik Kamila
Baczewska Edyta
Banaś Ewa
Czołowska Barbara
Foryś Maria
Łubiarz Tomasz
Koziejowska Grażyna
Nowakowska Iwona
Wasąg Krystyna
Kochalski Ryszard
Dumkiewicz-Sprawka Ewa
Domański Wojciech
Mucha Joanna
Chiniewicz Iwona
Hlibowicka-Węglarz Barbara
Trębacz Kazmierz
Janusz Grzegorz
Litwiński Robert
Tychmanowicz Anna
Wiechnik Renata
Wolińska Jolanta
Domańska Łucja
Kąkol Bożena
Domański Cezary
Szepietowska Ewa
Daniluk Beata
Błaszczak Wojciech
Bielak Anna Maria
Herzyk Anna
Krukow Paweł
Stachyra Anna
Stachyra Józef
Tomkowicz Renata
Myka-Litko Barbara
Krawczyk Stanisław
Bednarz-Grzybek Renata
Kruszko Krzysztof
Siudem Anna
Siudem Ireneusz
Danielak Barbara
Gawda Barbara
Taracha Marta
Kwiatkowska Grażyna
Popek Stanisław
Zaporowski Zbigniew
Sokół Wojciech
Figiel Grzegorz
Bryłowski Paweł
Romiszewska Beata
Pietraś Marek
Kondrakiewicz Dariusz
Krzywicka Katarzyna
Chałupczak Henryk
Siryk Ludmiła
Boguta Barbara
Restauracja Patataj
Nowak Ewa
Kępa-Figura Danuta
Kłyż Janina
Broda Anna
Krysińska-Szwajgier Ewa
Prokop Paweł
Bielak Anna
Niemirowski Wieńczysław
Rybczyńska Agnieszka Julita
Przyborowska-Klimczak Anna
Sienkiewicz Mariusz
Chiniewicz Iwona
Kirenko Janusz
Wójcik Alicja
Hudzik Jan
Dryło Violetta
Wybacz Renata
Korecka Zofia
Jaksim Maria
Mrozek Elżbieta
Grabowska Jadwiga
Klisz Tomasz
Jarmuł Michał
Czyndacka Elżbieta
Kozak Jolanta
Organista Adam
Lubelski Uniwersytet Trzeciego Wieku-słuchacze
Borzęcka Alicja
Pachała Magdalena
Szymura Kazimierz
Orgrodnik Grażyna
Sobiesiak Joanna
Borowik Bogdan
Łuszczuk Monika
Łuszczuk Michał
Chomiuk Liliana
Walada Grzegorz
Mazurek Marek
Strus Dorota
Przychodzień Justyna
Kurkus Jan
Michalewski Paweł
Jędruchowicz Krystyna
Terejko Łucja
Szwed Krzysztof
Kuśpit Małgorzata
Zawadzka Anna
Plisiecki Janusz
Czechowska Marta
Piechota Magdalena
Szarzyńska-Mazurek Ewa
Jedlewska Barbara
Lewartowicz Urszula
Bartkowicz Zdzisław
Guz Sabina
Palak Zofia
Bera Ryszard
Kędra-Kardela Anna
Kędzierska Aleksandra
Blaim Artur
Durczak Jerzy
Krajka Wiesław
Kardela Henryk
Wawrzyczek Irmina
Kęsik Marek
Bizek-Tatara Renata
Fijałka Tadeusz
Suchanek Waldemar
Adamiak Michał
Kusiak -Zioło Marta
Szawarska Daria
Szawarska Joanna
Przywara Ilona
Siemion Tomasza
Bis Michał
Termena Marta
Jach Ireneusz
Stawiarski Jarosław
Kusiak Michał
Mulawa Michał
Adamczyk Magdalena
Szewczyk Wiktoria
Kloc Marcin
Rak Anna
Oleszko Nina
Bień Anna
Górski Piotr
Puzoń Piotr
Włodarczyk Iwona
Włodarczyk Mirosław
Rynkowska Dorota
Korkosz Wiesław
Sabeł Iwona
Szubartowski Michał
Wilczyńska Małgorzata
Gruszka Stanisław
Stasińska-Gruszka Małgorzata
Gruszka Paweł
Sitko-Lutek Agnieszka
Gulski Bogusław
Mucha-Leszko Bogumiła
Białowąs Tomasz
Karpuś Piotr
Duda Stanisław
Skrzypek Elżbieta
Piasecka Agnieszka
Skrzypek Elżbieta
Welter Bożena
Bałtowski Maciej
Radzik Ryszard
Radzik Jadwiga
Graliński Wojciech
Kmiecik Romuald
Kruk Ewa
Korobowicz Artur
Dubel Lech
Skrętowicz Biruta
Stelmasiak Jerzy
Lebowa Dorota
Stefaniuk Krzysztof
Poźniak-Niedzielska Maria
Przyborowska-Klimczak Anna
Olszewski Edward
Mikulska Dorota
Pomarański Marcin
Jurkowski Bogumił
Ziętara Wojciech
Ziętara Katarzyna
Maj Dorota
Podgajna Ewelina
Kirwiel Eleonora
Surmacz Beata
Marzena Bichta
Stachyra Grażyna
Wallner Michał
Pawlak-Hejno Elżbieta
Barć Stanisław
Gil Grzegorz
Zawrotniak Piotr
Leszczyńska Krystyna
Anna Grzegorczyk
Mateusz Borysiuk
Smolińska Marta
Borzęcki Wojciech
Winiarska Mariola
Pawłowska Anna
Dolski Wojciech
Sosnowski Kamil
Kościołek Adam
Kepka Ewa
Węglewicz Waldemar
Tworek Krzysztof
Czerwińska Agnieszka
Matuszyk Barbara
Soboń Justyna
Wierzchowska Elżbieta
Kuczyńska Magdalena
Pieńkowska-Hajrych Beata
Rodzik Jerzy
Piotrowska – Kosmala Elżbieta
Błotnik Beata
Ogrodnik Krzysztof
Kielasiński Maciej
Zych Alicja
Jaroszyński Mariusz
Folwarczna Anna
Szczepańska Alicja
Morelowski Piotr
Wolanin Zenon
Trojniak Marek
Wojtaszek Krzysztof
Jawor-Piszcz Iwona
Kotowska Barbara
Rolińska Bożenna
Szumilewicz Jadwiga
Tereszczuk Maria
Krawczyk-Nazar Lucyna
Brodziak Bartłomiej
Wójtowicz Barbara
Kutnik Anna
Tereszczuk Jakub
Biuro Nieruchomości FACTOR
Greszta Renata
Greszta Wiesław
Dąbrowski Jarosław
Piwowarczyk Katarzyna
Danter Bożena
Pieńkowska Beata
Pastuszak Wiesłąw
Molak Urszula
Molak Jan
Sikora Magdalena
Miller Małgorzata
Węs Jolanta
Węs Mariusz
Tereszczuk Jacek
Michałowska Jadwiga
Michałowska-Dec Elżbieta
Kosmala Mieczysław
Burek Anna
Popik-Ognik Jolanta
Samulak Anna
Samulak Andrzej
Samulak Witold
Samulak-Lowe Joanna
Wach Andrzej
Konarzewski Kazimierz Hubert
Maleska Maria
Maleska Jan
Wróblewska Małgorzata
Wróblewska Katarzyna
Stelmach Ewa
Kowalska Małgorzata
Kowalski Andrzej
Dadej-Więsyk Danuta
Dadej-Więsyk Jacek
Prokopul Bożena
Jasińska Beata
Maziarz Roma
Janicki Jacek
Kaczmarek Maria
Kaczmarek Andrzej
Dalmata Grażyna
Olesiak Marta
Wicher Patryk
Łosowska Anna
Wojciukiewicz Jarosław
Baluk Walenty
Marecki Tadeusz
Rożen Gabriela
Perdeus Wiesław
Łosowski Janusz
Słapek Dariusz
Woźniak Marek
Łuć Ireneusz
Sioma Marek
Korzeniowski Mariusz
Mazur Mariusz
Ternes Jerzy
Jakubowicz Teresa
Bednara Józef
Kucharczyk Halina
Lechowski Lech
Nowak Grzegorz
Sulej Justyna
Powlik Anna
Chobotow Jacek
Styka Ryszard
Chudzik Barbara
Gagoś Mariusz
Gorgol Andrzej
Gil Małgorzata
Chomicka Dorota
Chomicki Adam
Barczak Mariusz
Chałabiś – Barczak Karolina
Chałabiś Maria
Kozioł Anna
Pasicz Małgorzata
Banach Bogna
Korolczuk Mieczysław
Hołysz Lucyna
Pilorz Karol
Piskorski Michał
Gawron Antoni
Szczodrak Janusz
Mamcarz Henryk
Sielewiesiuk Jan
Skórzyński Zbigniew
Skórzyńska Zofia
Goebel Kazimierz
Antonowicz Lech
Zdybel Jolanta
Zdybel Lech
Świderek Jolanta
Jaszczuk Marianna
Grzanka Małgorzata
Taranko Ryszard
Pomorska Bożena
Góźdź Andrzej
Michałowska Monika
Orzeł Monika
Stawiszyńska Agnieszka
Kononiuk Aleksandra
Kubas Dominik
Stawiszyński Andrzej
Kubas-Tęcza  Jolanta
Dunaj Ewa
Bartmiński Jerzy
Chemperek Dariusz
Tokarski Ryszard
Charmas Barbara
Skubiszewska-Zięba Jadwiga
Goworek Jacek
Reszka Marek
Staszczak Andrzej
Chałupczak Grzegorz
Timofiejew Artur
Medelska Małgorzata
Łuszczuk Monika
Łuszczuk Michał
Achler Grażyna
Przemysław Dzida
Kołczewska Agnieszka
Kasperski Sławomir
Mariusz Cezary Filipek
Katarzyna Sierżant
Lech Krzemiński
Joanna Sobiesiak
Tarajko Jan
Rogowska-Szymczyk Róża
Sosnowska Angelika
Głowniak Kazimierz
Stefanek Henryk
Ostrowski Krzysztof
Kronowska Sylwia
Krupa Alicja
Kowalczyk Małgorzata
Sprawka Lech
Różyczka Marek
Gozdecka Renata
Olejniczak Jarosław
Dąbrowska Krystyna
Nadzieja Urszula
Ryl Andrzej
Sierżant Katarzyna
Adamiak Jarosław
Nazaruk Anna
Pastuszak Beata
Lutek Agnieszka
Krukowska Agnieszka
Wybacz Barbara
Haponiuk Iwona
Nowakowska Danuta
Choma Irena
Kłaczewski Wiktor
Woźniakiewicz-Dziadosz Maria
Tymiakin Leszek
Trębska-Kerntopf Anna
Kerntopf Andrzej
Bogusz Kazimierz
Mazur Anna
Terpiłowski Sławomir
Portka Danuta
Zgłobicki Wojciech
Turczyński Marek
Pidek Irena
Dobrowolski Radosław
Stec Emil
Skórski Andrzej
Kasprzak Ewa
Macioszek Magdalena
Kuć-Czajkowska Katarzyna
Wasil Justyna
Cieciora Monika
Syroka Justyna
Zalewska Olga
Zalewska Justyna
Wenarski Grzegorz
Mońko Marcin
Wenarski Marcin
Marchewka Marek
Okła Magdalena
Borsuk Anna
Krzemiński Lech
Piwkowska-Maliszewska Ewa
Krajka Anna
Parczyńska Elżbieta
Allittt Małgorzata
Tarnowska Hanna
Trautman Tomasz
Sajewicz Halina
Zięba Barbara
Tokarska Małgorzata
Zalewska Katarzyna
Dagilis Monika
Kulka Iwona
Jurczyński Tomasz
Orłowska Ewa
Adamko Jerzy
Puzia Elżbieta
Staniewski Paweł
Chmielewska Małgorzata
Sadowska-Wolska Ewa
Dacka Wiesław
Rywacki Jerzy
Petkiewicz Beata
Sudrawska Anna
Jankiewicz-Steinbrich Magdalena
Gibka Dorota
Rola Natalia
Różycka Agnieszka
Pochodyła-Bohiniec Bożena
Monies-Mizera Agnieszka
Siedlaczek Kazimiera
Kowieska – Piłat Elżbieta
Jodłowska Anna
Kandzierska Iwona
Filip Iwona
Kaczmarzyk Piotr
Zinczuk Włodzimierz
Gajewska Małgorzata
Kaźmierak Alicja
Mościcka Maja
Dobrzańska Małgorzata
Kędzierska Ludmiła
Kuryłło Grażyna
Głos Bożena
Górecka Barbara
Zaborowska Halina
Stafińska Magdalena
Franaszczyk Halina
Maliszewski Janusz
Jakubaszek Małgorzata
Barcic Iwona
Krupa Alicja
Jaworska Aneta
Kwiatkowska Teresa
Rogalska Alicja
Szumlak Irena
Puton Mirosława
Marek Teresa
Adamowicz Anna
Mazurek Elżbieta
Sternik Lucyna
Bednarz Elżbieta
Bil Anna
Pawełczak Joanna
Kołtun Marzena
Michałowska Jolanta
Sykutowska Marta
Chowicka Marta
Cholewa Beata
Turczyn Mariusz
Wawruch Małgorzata
Dziewięcka-Basak Renata
Gutalska Elżbieta
Bogusz Jolanta
Bednarczyk Monika
Wardziak Joanna
Sampolska Joanna
Słowik Ewelina
Woszczek Anna
Sternik Lucyna
Karwowska-Arasimowicz Dorota
Weremko Agnieszka
Borowski Andrzej
Pracoń Sylwia
Kowalik Ilona
Siczek Edyta
Mach-Dudek Małgorzata
Ferenc Agnieszka
Kostecka Agnieszka
Banach Marta
Marciniak Grzegorz
Bielska Jolanta
Siczek Krzysztof
Ząbek Paweł
Kruk Anna
Gorzym Katarzyna
Zaczyński Mateusz
Targoński Zbigniew
Bednarczyk Jacek
Pakuła Magdalena
Kuśpit Artur
Wawer Rafał
Nowak Marcin
Mach Jadwiga
Pogorzałek Marcin
Wac Monika
Butrym Andrzej
Pakuła Anna
Pakuła Jan
Pakuła Jarosław
Daniewski Leszek
Przychodzeń Marcin
Hoffman Antoni
Fit Iwona
Kukawska Zuzanna
Koniuszewska Jadwiga
Ocepa-Kisielewicz Anna
Karaś Małgorzata
Grudzień Beata
Karczmarska Edyta
Szczepanek Dariusz
Janasz Jarosław
Pekosz Agnieszka
Ulanowski Artur
Zyśko Andrzej
Tones Jacek
Greguła Anna
Polońska Jolanta
Boczkowski Paweł
Maciejczak Tamara
Więchowska Monika
Kędzierska Ewa
Pyrka Justyna
Walada Grzegorz
Oliwa Jarosław
Oliwa Jarosław
Adach Iwona
Rzucidło Ewa
Zielińska Beata
Łacek Marta
Magdalena Piotrowska
Marcelina Romanko
Marta Sieradzan
Anna Lada
Mateusz Chrzanowski
Wojciech Orłowski
Jakub Drzewiecki
Małgorzata Szymańska
Marcin Gołębiowski
Mołdach Małgorzata
Lamparska Alicja
Pidek Irena
Muciek Elżbieta
Harasimiuk Marian
Rzeska Ewa
Jaworska Monika
Cymborska-Leboda Maria
Nasalski Zygmunt
Wójcik Mirosława
Łoś Ewa
Mazurek Anna
Kozak-Siemińska Magdalena
Kucharski Władysław
Jaruga Małgorzata
Myśliwiec Krzysztof
Jarmołowicz Kinga
Jarmołowicz Jan
Jarmołowicz Jolanta
Bogusz Anna
Cieliszek Edyta
Burdach Mariusz
Mateńko Marcin
Domańska Longina
Świerczewska-Zarzycka Jolanta
Bednaruk Elżbieta
Szcześniak Danuta
Szcześniak Tadeusz
Szcześniak Iwona
Majka Paweł
Gajewski Henryk
Borkowski Sylwester
Borkowska-Kurzempa Agnieszka
Borkowska-Sowa Ewa
Borkowski Andrzej
Jabłoński Henryk
Sitarz Romuald
Podświadek Roman
Fik Janusz
Ignatowicz Irena
Zawadzka Emilia
Ołtuszyk Andrzej
Bogdan Walko
Kozyra Helena
Szyszka Teresa
Szwal Krzysztof
Kalinowska-Obst Jolanta
Kapłon Henryk
Osuch Andrzej
Łukasz Aleksander
Danielewicz Barbara
Pyś-Mełwieś Joanna
Kułak Adam
Surmacz Teresa
Fudali Alina
Chrzan Anna
Bodys Teresa
Karwowski Jerzy
Brzyska Helena
Fudali Włodzimierz
Jabłoński Tadeusz
Jabłońska Elżbieta
Jabłoński Kornel
Saputa Aleksandra
Juś Jolanta
Szuba Mariola
Szwajkowski Alfred
Bernat Marian
Cieślak Monika
Dzida Piotr
Szwed Krzysztof
Grabińska Magdalena
Markiewicz Jan
Jednacz Paweł
Babij Bolesław
Burno Karolina
Brodzicka Maria
Wrona Monika
Bukowska Anna
Krzyżak Elżbieta
Widelski Wojciech
Tyburek Edyta
Białkowska Magdalena
Taras Dariusz
Welcz Wojciech
Jabłoński Stanisław
Zaniuk Waldemar
Wróbel Agnieszka
Wróbel jacek
Grzegorczyk Małgorzata
Grzegorczyk Wiesław
Wnukowska Wanda
Staśczak Ryszard
Wielgowski Marcin
Zarzycki Michał
Oliwa Jarosław
Nowak Jakub
Jakubowski Paweł
Pataj Magdalena
Hofman Iwona
Zieliński Konrad
Demczuk Agnieszka
Stępnik Krzysztof
Guśla Jarosław
Stępień Wojciech
Tłuczek Mariusz
Tłuczek Magdalena
Mojska Katarzyna
Chagowski Tomasz
Lewczuk Tadeusz
Lewczuk Jadwiga
Kucharski Paweł
Nóżka Konrad
Nakonieczny Krzysztof
Zarzycki Michał Henryk
Lis Michał
Wąsik Maciej
Kiczuk Magdalena
Miziak Marzena
Hunicz Agnieszka
Hunicz Jacek
Zęliniecka Dorota
Kubica Karol
Domaszewicz Justyna
Skóra Agnieszka
Cyganek Izabela
Sudewicz Henryk
Marczuk Henryk
Komorski Stanisław
Żukowski Jan
Poźniak Zbigniew
Palak Zofia
Bartkiewicz Zdzisław
Piekoś-Doroszewska Elżbieta
Szymański Bogusław
Szymańska Grażyna
Bocian Łukasz
Sala-Gałan Elżbieta
Rakowska Anna
Słotmiński Piotr
Kozioł Grzegorz
Koziński Rafał
Siemińska Grażyna
Psiuka Wiktor
Zaremba Małgorzata
Kamiński Wiesław
Michałek Michał
Żuk Krzysztof
Kozioł-Montewska Maria
Drążkiewicz Barbara
Drążkiewicz Andrzej
Lisiecka Lucyna
Mendak Joanna
Krolc Jacek
Krolc Justyna
Bloch Wiesława
Kowaleczko Marta
Wiącek Agnieszka
Jawor-Piotrowska Małgorzata
Świerk Mariusz
Siembida Jolanta
Kosacki Igor
Kosacka Anna
Pietrys Anna
Siwak Marek
Materska Małgorzata
Materski Jarosław
Miskur Andrzej
Duk Grażyna
Maliborski Jarosław
Lubaczewska Anna
Krawczyk Barbara
Krawczyk Zbigniew
Górna Małgorzata
Berkowska Sylwia
Daniewska Urszula
Furtak Anna
Furtak Grzegorz
Kuzański Roman
Bender Artur
Bender Elżbieta
Małocha Wioletta
Pyc Monika
Piórkowska-Flieger Joanna
Młodawski Mieczysław
Rojek Edyta
Marchwiak Bożena
Chudziak Anna
Wołyńczuk Jarosław
Witkowska Maria
Suszko Henryka
Kulik Dorota
Michałuk Monika
Poleszak Wiesław
Drzewiecka Alicja
Kozłowska Halina
Nowakowska Grażyna
Mazur Urszula
Rosołowska Magdalena
Bobryk Jadwiga
Nowacki Bolesław
Czechowicz Magdalena
Poniatowska-Lipska Karolina
Wójcik Anna
Burczak Eugenia
Kempa Karolina
Zawruszko Irena
Goś Aleksandra
Szczółka Karolina
Bukowska Joanna
Dolechta Marcin
Gołąb Katarzyna
Fraint Zofia
Mrazek Krystyna
Piotrowicz Jakub
Kwiatkowski Zygmunt
Borowik Bolesława
Borowik Czesław
Zajączkowska Barbara
Bielecki Piotr
Orkiszewska Dorota
Zapał Mieczysława
Ławicka Karolina
Kiełb Edyta
Kapica Anna
Gajowiak Magdalena
Woś Krystyna
Woś Kazimierz
Grześków Jarosław
Grześków Teresa,Jan
Wiśniewska Dorota
Zielińska Joanna
Celegrat Maria
Bil Paulina
Mielniczuk Dariusz
Walczak Brygida
Strycharczuk Elżbieta
Olejnik Monika
Piasecka Małgorzata
Barrera Veronica
Cybulak Daria
Zbroński Albert
Sosnowski Sławomir
Hetman Krzysztof
Sobczak Jacek
Bondyra Paweł
Walasek Artur
Zając Tomasz
Augustyniak Anna
Maciak Elżbieta
Walczyk Teresa
Książek Magdalena
Mamcarz Dominika
Podolak Małgorzata
Boronicz Andrzej
Kępa Ewa
Jakubczak Dariusz
Mamot Beata
Szukalski Jerzy
Borycka-Sagan Aleksandra
Gajewska Agnieszka
Kostyra Hanna
Zalewska Dorota
Kurowska Justyna
Majewska Iwona
Kałkus Aldona
Puderecka Ewa
Drozd Monika
Kaczorowska Danuta
Kargul Iwona
Kępowicz Honorata
Łuczka Dominika
Wanda Jacek
Łątka Krzysztof
Pruchniak Robert
Ochal Irena
Nowak Stanisław
Mazurek-Milczek Maria
Madeja Sabina
Leja Genowefa
Szczepaniuk Barbara
Kosienkowska Halina
Skibińska Danuta
Stępniak Wanda
Bystrek Jan
Kostruba Grażyna
Wójciak Hanna
Wierzchowska-Konera Bożena
Godula Janusz
Pęcak Joanna
Suszek Bernarda
Lesiuk Dominika
Lesiuk Grzegorz
Leszczyński Stanisław
Leszczyńska Beata
Końsko Grzegorz
Górniak Danuta
Boguszewski Witold
Falgowska Krystyna
Leszczynski Lech
Kulicka Jolanta
Wilczyński Wojciech
Dubrowski Wacław
Wypych Stanisława
Bilska Krystyna
Wolicka Lidia
Wiącek Aleksandra
Siemian – Dudek Monika
Cebula Iwona
Kudlicka Anna
Szykier Adam
Zacharewicz Elżbieta
Soczko Henryk
Pastuszka Stefan
Wilczyński Eugeniusz
Krzowska Barbara
Rączyńska Zofia
Gosek Krzysztof
Krasoń Bronisława
Rentflejsz Agata
Niedźwiecki Mariusz
Staszczak Magdalena
Ginalska Grażyna
Puszlar Tadeusz
Puszlar Lucyna
Piotrowski Wiesław
Sujak Irena
Tarantowicz-Wetoszka Felicja
Sycz Halina
Szymczak Grażyna
Kaczor Józef
Czajka Katarzyna
Rzucidło Lucyna
Rzuchowski Jerzy
Stępień Józef
Małyszko Jerzy
Teler Zbigniew
Sokołowski Krzysztof
Zołnierczuk Dariusz
Ławniczak Dorota
Kurkiewicz Agnieszka
Witkowska-Wawer Lilianna
Pwalik-Skowrońska Barbara
Rybka Anna
Klojcik Jerzy
Łucka-Drozd Jadwiga
Piesta Grażyna
Malinowska Bożena
Choina Mirosław
Kowal-Dolińska Marzena
Kotelba Elżbieta
Iwaniczuk Katarzyna
Szłapa Krystyna
Szuberska Lidia
Piekarczyk Małgorzata
Bachonko Ireneusz
Białek Ewelina
Dorosz Aleksandra
Dorosz Tomasz
Zamłyńska Katarzyna
Wójcik Tomasz
Puchacz Małgorzata
Woźniak Elżbieta
Krocz Małgorzata
Choina Anna
Rusinek Joanna
Stojek Małgorzata
Szczerba Jacek
Kniaziowska Kamila
Stojek Zbigniew
Brzozowska Agnieszka
Brzozowski Rafał
Bednaruk Katarzyna
Kawałko Bogdan
Niespodziewana Iwona
Kunak Marzena
Florek Wioletta
Kunak Tomasz
Zielińska Katarzyna
Wojcieszek-Majewska Katarzyna
Majewski Piotr
Bondyra Marcin
Piotr Zięba
Halinowska Marta
Halinowski Tomasz
Korczak Agnieszka
Szefrenek Anna
Bogdańska Monika
Siembida Jerzy
Ciesielska Monika
Popławska-Sławek Lilia
Zalewski Grzegorz
Olech Barbara
Najda Marcin
Kołodziejczyk Dariusz
Romanko Marcelina
Łopatek Daniel
Kołczewska Agnieszka
Weinberger-Zarzycka Agnieszka
Trembaczowski Andrzej
Żydek Teresa
Banaszek Anna
Mazurek Paweł
Wysokiński Paweł
Wysokińska Tamara
Teleon Dorota
Sobczak Dorota
Małecka Grażyna
Kociuba Dagmara
Śliwiński Leszek
Muszyńska Agnieszka
Adamski Mateusz
Adamska Aneta
Kwiatkowski Piotr
Kuczyński Jan
Skałecka Aleksandra
Kuchta Martyna
Szymczak Grzegorz
Szymczak Katarzyna
Szlachetka Anna
Kożuch Julita
Majewska Zofia
Pękala Teresa
Kowalczyk Beata
Czop Jerzy
Pietraś marek
Markisz Monika
Kapeluszny Jan
Moraczewski Maciej
Modrzewski Józef
Czerwińska Małgorzata
Gąszczyk Marek
Protasiewicz Grzegorz
Cecherz Marek
Sobieszek Tadeusz
Kwiatkowski Roman
Byczek Krasucka Halina
Kowalski Wojciech
Zapał Mieczysław
Gębski Stanisław
Komisarczuk Katarzyna
Pokrzycka Lidia
Pokrzycka Janina
Pokrzycka-Walczak Magdalena
Walczak Robert
Kowalczyk Piotr
Żytkowska Joanna
Wojewódzki Andrzej
Marciniak Andrzej
Bukowska Anna
Bartoszczyk Danuta
Strycharz Zdzisław
Mieczkowska-Czerniak Katarzyna
Chodowska Bożena
Chodzyńska Elżbieta
Chroń Przemysław
Czyndacka Urszula
Dąbrowska Krystyna
Dryło Violetta
Fjałkowska Renata
Furtak Paulina
Grabowska Jadwiga
Herbaczyńska Renata
Herbaczyńska Renata
Jaksim Maria
Jarosiński Dominik
Katarzyna Sierżant
Kędzierska Katarzyna
Kobiałka Elżbieta
Koligat Przemysław
Korecka Zofia
Kowalski Leszek
Kozak Jolanta
Kucharski Paweł
Kuduk Rajmund
Kulbowska Katarzyna
Łuszczuk Michał
Misztal Iwona
Misztal Marek
NSZZ SOLIDARNOŚĆ – 80
Odzioba Jakub
Piskorska Jadwiga
Przysucha Maciej
Sienkiewicz Mariusz
Stankiewicz Marek
Stefaniak Elżbieta
Szaro Marta
Winiarczyk Natalia
Zybura Bożena
Gorzkowska Urszula
Bidacha Renata
Haduch Elżbieta
Derecki Paweł
Szalast Małgorzata
Brzysk Eugeniusz
Wierbol Ireneusz
Kamiński Krzysztof
Goławski Artur
Zawadzki Artur
Cieślik Janina
Kotyra Elwira
Wujak Elżbieta
Kozyra Justyna
Grzechnik Leszek
Iwańczuk Krzysztof
Iwańczuk Ewa
Iwańczuk Jacek
Kozak Jacek
Piwkowski Jerzy
Gdula Andrzej
Pęzioł Stanisław
Grudzińska Helena
Gdula Sebastian
Gdula Anna
Domańska Krystyna
Krasowicz Stanisław
Rudzik Robert
Rudzik Agnieszka
Adamski Mateusz
Adamska Anna
Gąska Marek
Bukowska Renata
Dragon-Jams Edyta
Jams Oskar
Dziubińska-Wójcik Katarzyna
Wójcik Sylwester
Wysokińska Sylwia
Wysokiński Marcin
Dziubińska Irena
Dziubiński Antoni
Czyżewska Lidia
Brzyska Wanda
Nosal-Wiercińska Agnieszka
Wiącek Agnieszka
Ziennicka Anna
Wawrycka Małgorzata
Narkiewicz-Michałek Jolanta
Deryło-Marczewska Anna
Marczewski Adam
Hołysz Lucyna
Hubicki Zbigniew
Kołodyńska Dorota
Dymara Jarosław
Mergo Paweł
Janusz Władysław
Studziński Marek
Dobrowolski Ryszard
Wawryszek-Rzysko Anna
Rzysko Wojciech
Malinowska Irena
Malinowski Henryk
Olszewska-Kaczmarek Agnieszka
Jędrzejski Łukasz
Woźniak Arkadiusz
Janda Katarzyna
Bojarski Tadeusz
Wrzyszcz Andrzej
Leszczyński Leszek
Jakubecki Andrzej
Kosut Anna
Sadowski Paweł
Skrzydło Wiesław
Witkowski Wojciech
Śmiałko Jolanta
Stankiewicz Zbigniew
Błaszczak Barbara
Wojtysiak Justyna
Wypych Stanisława
Stępniak Teresa
Kołodziej Daniela
Mazur Jan
Stasiak Lucyna
Butcher Anna
Rzeszutko-Iwan Małgorzata
Małyska Agata
Dunin-Dutkowska Anna
Karczmarczuk Barbara
Przechodzka Agnieszka
Chrupczalski Adam
Woźniak Aneta
Michowska Dominika
Bryk Kazimierz
Gzella Leszek Aloizy
Burakowiecki Wojciech
Łopatyński Piotr
Flis Dorian
Zdunek Andrzej
Palak Jarosław
Hunek Radosław
Dmowski Andrzej
Szydłowski Krzysztof
Grzelak Mariusz
Chrzanowska Urszula
Piwońska Janina
Bany Henryka
Kamińska Irena
Szabla Emilia
Wajs-Witkowska Maria
Grzechuk Małgorzata
Pochwatka Anna
Sienkiewicz-Petit Ewa
Zdunek Andrzej
Maniecki Maciej

 

Darczyńcy:

Piotr Dukowski
Związek Nauczycielstwa Polskiego przy UMCS
Małgorzata Gorzelewska-Namiota
Lubelskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. Z o.o – Szymon Wiak
MUSI Lublin Sp. z o.o.

Dziękujemy również wszystkim darczyńcom za przekazane darowizny do puszek kwestarskich w trakcie zbiórek prowadzonych przez naszych wolontariuszy.

Jeśli przez niedopatrzenie nie wpisaliśmy czyjegoś nazwiska, prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@faumcs.pl

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x