Print Friendly
AAA
Wesprzyj nas

Nasza Fundacja Absolwentów UMCS działa od 2008 r. na rzecz  Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz całej społeczności akademickiej UMCS. 

Benificjentami naszej działalności są zarówno absolwenci UMCS, jak również studenci i pracownicy Uczelni. Działamy na rzecz integracji środowiska akademickiego. Wspieramy również, organizacyjnie i finansowo, sport i kulturę akademicką oraz akcje charytatywne na rzecz studentów i pracowników UMCS. Od 2015 roku fundujemy nagrody dla najlepszych absolwentów UMCS. Naszym celem jest wspieranie różnych obszarów działaności Uniwersytetu oraz jego promocja w kraju i zagranicą.

Fundacja Absolwentów UMCS

 .Jeśli podoba Ci się to co robimy, skorzystaj z możliwości wsparcia działalności statutowej.

  • Możesz wpłacić darowiznę na rzecz FA UMCS, przekazując dowolną kwotę na rachunek bankowy  – 31 1030 0019 0109 8533 0002 5609  (konto całoroczne na cele statutowe).
  • W ramach sponsoringu, w zamian za usługi marketingowe świadczone przez Fundację, możesz przekazać dowolną darowiznę, na konkretny projekt (zobacz ofertę dla sponsorów).

Za każdą formę pomocy serdecznie dziękujemy!

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Dołącz plik:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Absolwentów UMCS z siedzibą ul. Pana Balcera 6/4, 20-631 Lublin, moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w zakresie zawartym w formularzu:

  w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie,*

  w celu przekazywania mi informacji handlowych o realizowanych produktach i usługach na adres mailowy wskazany w formularzu zgodnie z unormowaniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Mam świadomość, że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne oraz że mogę odwołać zgodę w dowolnym momencie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej. Zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.

* Pole obowiązkowe. Brak jego zaznaczenia uniemożliwia skorzystanie z formularza kontaktowego.

 

 

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x