Print Friendly
AAA
Wesprzyj nas

Nasza Fundacja Absolwentów UMCS działa od 2008 r. na rzecz  Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz całej społeczności akademickiej UMCS. 

Benificjentami naszej działalności są zarówno absolwenci UMCS, jak również studenci i pracownicy Uczelni. Działamy na rzecz integracji środowiska akademickiego. Wspieramy również, organizacyjnie i finansowo, sport i kulturę akademicką oraz akcje charytatywne na rzecz studentów i pracowników UMCS. Od 2015 roku fundujemy nagrody dla najlepszych absolwentów UMCS. Naszym celem jest wspieranie różnych obszarów działaności Uniwersytetu oraz jego promocja w kraju i zagranicą.

Fundacja Absolwentów UMCS

 .Jeśli podoba Ci się to co robimy, skorzystaj z możliwości wsparcia działalności statutowej.

  • Możesz wpłacić darowiznę na rzecz FA UMCS, przekazując dowolną kwotę na rachunek bankowy  – 31 1030 0019 0109 8533 0002 5609  (konto całoroczne na cele statutowe).
  • W ramach sponsoringu, w zamian za usługi marketingowe świadczone przez Fundację, możesz przekazać dowolną darowiznę, na konkretny projekt (zobacz ofertę dla sponsorów).

Za każdą formę pomocy serdecznie dziękujemy!

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Dołącz plik:

 TAKWyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Fundację Absolwentów UMCS z siedzibą ul. Dobrzańskiego 1, lok. I.2
20-262 Lublin, moich danych osobowych do celów marketingowych, w tym utrzymywania kontaktów ze mną, zgodnie z art. 7 pkt. 5 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)

 TAKWyrażam zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych dotyczących szkoleń i innych usług świadczonych przez Fundację Absolwentów UMCS, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (z dnia 18 lipca 2002 roku, Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. Zm).

* pola wymagane

 

 

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x