Print Friendly
AAA
Praca w FA UMCS

Praca dla Studentów i Absolwentów UMCS

Fundacja Absolwentów UMCS

Jednym z głównych celów statutowych Fundacji Absolwentów UMCS jest pomoc studentom i absolwentom Uniwersytetu w odnalezieniu się na rynku pracy.

Fundacja Absolwentów UMCS  realizuje wiele wewnętrznych jak i zewnętrznych projektów, które pozwalają okresowo stwarzać miejsca zatrudnienia dla studentów i absolwentów Uniwersytetu. Klub Rock Bar oraz projekty takie jak  Kalendarz Akademicki, festiwale Wschody i Blues Festival, konferencje naukowe i szkoleniowe czy Absolutoria, pozwalają nam każdego roku zatrudniać na umowy okresowe kilkadziesiąt osób, dając im tym samym możliwość rozwoju i praktyki w dziedzinach niejednokrotnie przyszłej aktywności zawodowej.

Dzięki wielu inicjatywom naszych studentów i absolwentów stale poszerzamy zakres swoich możliwości. Pomagamy wcielać w życie innowacyjne pomysły, które w wielu przypadkach odnoszą sukces. Akcje takie jak „Mój biznes moja Pasja” czy  „60 Tysięcy Kroków” pokazują, że wspólnie możemy więcej.

 

Jeśli posiadasz ciekawy pomysł, a nie wiesz jak go zrealizować, zgłoś się do nas!

Jeśli szukasz miejsca gdzie możesz zdobyć dodatkowe doświadczenie, odbyć praktyki lub wolontariat, zgłoś się do nas!

Jeśli szukasz pracy okresowej przy projektach realizowanych przez FA UMCS, zgłoś się do nas!

 

Wyślij do nas swoje CV wraz z krótkim listem motywacyjnym, charakteryzującym zakres współpracy z FA UMCS, który Cię interesuje.

e-mail: biuro@faumcs.pl
tel. (81) 822-85-54

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x