Print Friendly
AAA
Absolutoria UMCS 2015 – podziękowanie
Absolutoria UMCS 2015 – podziękowanie
Tagi:
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Drodzy Absolwenci i Absolwentki,

Za nami kolejna już edycja Absolutoriów UMCS. Cieszymy się, że tak wielu z Was zechciało skorzystać z tej możliwości i uroczyście pożegnać się ze swoją Alma Mater.

Pragniemy Wam serdecznie podziękować za udział w tegorocznych Absolutoriach UMCS. Mamy nadzieję, że dzień uroczystego zakończenia studiów będziecie jeszcze długo i ciepło wspominać, tak jak i czas spędzony na naszym Uniwersytecie. Życzymy Wam wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz realizacji wszystkich założonych celów.

Jednocześnie dziękujemy Władzom Uniwersytetu za ich obecność i zaangażowanie w realizację tego przedsięwzięcia.

Zakończenie studiów nie musi jednak oznaczać koniec przygody z Waszym Uniwersytetem. Zachęcamy do utrzymywania kontaktów z Uczelnią oraz korzystania ze specjalnej oferty jaką przygotował dla Was Uniwersytet w ramach Programu Absolwent UMCS.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową oraz profil na Facebook’u, gdzie znajdziecie aktualne informacje o realizowanych przez nas przedsięwzięciach.

Z akademickim pozdrowieniem
Zarząd Fundacji Absolwentów UMCS


Zobacz także

Gala Młodego Ambasadora Lublina

Gala Młodego Ambasadora Lublina

Data publikacji: 13.12.2017

Wczoraj w ACK UMCS Chatka Żaka odbyła się Gala Młodego Ambasadora Lublina organizowana w ramach naszego projektu Lubelski Uniwersytet Inspiracji. Podczas gali doceniliśmy 41 wspaniałych, młodych Lublinian, którzy są prawdziwymi wizytówkami naszego pięknego Miasta Lublin. 

Wręczenie Nagród dla Najlepszych Absolwentów UMCS 2017

Wręczenie Nagród dla Najlepszych Absolwentów UMCS 2017

Data publikacji: 23.10.2017

23 października podczas 73 Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego zostały wręczone Nagrody im. dr Jamie Lynn Marshall dla laureatów Konkursu FA UMCS na Najlepszego Absolwenta UMCS 2017. 

Dzień Wolontariusza z Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

Dzień Wolontariusza z Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

Data publikacji: 09.12.2017

Nasze Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin świętowało Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Była to doskonała okazja do nagrodzenia najbardziej aktywnych wolontariuszy sportowych.
Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x