Print Friendly
AAA
Gwiazdy zagrają w Chatce Żaka na Chatka Blues Festival!
Gwiazdy zagrają w Chatce Żaka na Chatka Blues Festival!
Tagi:
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Serdecznie zapraszamy, na szóstą już edycję bluesowego festiwalu – Chatka Blues Festival, która odbędzie się w dniach 9-10 października (piątek – sobota) w ACK UMCS Chatka Żaka oraz Rock Barze!

CHBF to jeden z najciekawszych bluesowych festiwali we wschodniej Polsce i święto bluesa w Lublinie. W trakcie dwóch dni koncertów na festiwalowej scenie zaprezentują się oryginalne i cenione zespoły grające zarówno akustycznego jak i elektrycznego bluesa. Podobnie jak w latach ubiegłych zaprosiliśmy do udziału zespoły znane i cenione w kraju, takie jak Nocna Zmiana Bluesa czy Kraków Street Band oraz zagraniczną gwiazdę Wandę Johnson.

Tegoroczną edycję rozpocznie występ ŁUKASZA JEMIOŁY z zespołem – lubelskiego wokalisty i gitarzysty. Następnie usłyszymy jeden z najpopularniejszych bluesowych zespołów młodego pokolenia, finalistę programu Must Be The Music – KRAKÓW STREET BAND. Piątkowe granie zakończymy nocnym koncertem w Rock Barze, gdzie wystąpi akustyczny duet – DAMIAN LUBER i JACEK SZUŁA.

Kolejny dzień Festiwalu to jeszcze większa dawka bluesowego brzmienia. Sobotni koncert rozpocznie ADAM BARTOŚ z zespołem, który zagra elektrycznie autorskie utwory. Następnie gratka dla wielbicieli harmonijki ustnej – SŁAWEK WIERZCHOLSKI i kultowa NOCNA ZMIANA BLUESA. Zwieńczeniem Festiwalu będzie występ bluesowo-soulowej amerykańskiej wokalistki WANDY JOHNSON.

Szczegółowy program oraz informacje o biletach znajdują się na stronie:
www.chatkablues.pl oraz na FACEBOOKU


Zobacz także

Chatka Blues Festival 2017

Chatka Blues Festival 2017

Data publikacji: 22.09.2017

Wielkimi krokami zbliża się  lubelskie święto bluesa, czyli ChatkaBluesFestival2017. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-7 października 2017 r. Sprawdź szczegółowe informacje.

Wyniki Konkursu im. dr Jamie Lynn Marshall na Najlepszego Absolwenta UMCS 2017!

Wyniki Konkursu im. dr Jamie Lynn Marshall na Najlepszego Absolwenta UMCS 2017!

Data publikacji: 12.10.2017

Kapituła Konkursu dokonała wyboru Laureatów w Konkursie im. dr Jamie Lynn Marshall na Najlepszego Absolwenta UMCS 2017. Sprawdź szczegółowe informacje.
Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x