Print Friendly
AAA
Gwiazdy zagrają w Chatce Żaka na Chatka Blues Festival!
Gwiazdy zagrają w Chatce Żaka na Chatka Blues Festival!
Tagi:
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Serdecznie zapraszamy, na szóstą już edycję bluesowego festiwalu – Chatka Blues Festival, która odbędzie się w dniach 9-10 października (piątek – sobota) w ACK UMCS Chatka Żaka oraz Rock Barze!

CHBF to jeden z najciekawszych bluesowych festiwali we wschodniej Polsce i święto bluesa w Lublinie. W trakcie dwóch dni koncertów na festiwalowej scenie zaprezentują się oryginalne i cenione zespoły grające zarówno akustycznego jak i elektrycznego bluesa. Podobnie jak w latach ubiegłych zaprosiliśmy do udziału zespoły znane i cenione w kraju, takie jak Nocna Zmiana Bluesa czy Kraków Street Band oraz zagraniczną gwiazdę Wandę Johnson.

Tegoroczną edycję rozpocznie występ ŁUKASZA JEMIOŁY z zespołem – lubelskiego wokalisty i gitarzysty. Następnie usłyszymy jeden z najpopularniejszych bluesowych zespołów młodego pokolenia, finalistę programu Must Be The Music – KRAKÓW STREET BAND. Piątkowe granie zakończymy nocnym koncertem w Rock Barze, gdzie wystąpi akustyczny duet – DAMIAN LUBER i JACEK SZUŁA.

Kolejny dzień Festiwalu to jeszcze większa dawka bluesowego brzmienia. Sobotni koncert rozpocznie ADAM BARTOŚ z zespołem, który zagra elektrycznie autorskie utwory. Następnie gratka dla wielbicieli harmonijki ustnej – SŁAWEK WIERZCHOLSKI i kultowa NOCNA ZMIANA BLUESA. Zwieńczeniem Festiwalu będzie występ bluesowo-soulowej amerykańskiej wokalistki WANDY JOHNSON.

Szczegółowy program oraz informacje o biletach znajdują się na stronie:
www.chatkablues.pl oraz na FACEBOOKU

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x