Print Friendly
AAA
Podziękowania Chatka Blues Festiwal
Podziękowania Chatka Blues Festiwal
Tagi:
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Na początku chcemy podziękować Wam – wspaniałej publiczności, fanom bluesa i dobrej muzyki – za to że byliście z nami. Z roku na rok jest nas coraz więcej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zespołom, które swoimi niesamowitymi koncertami dostarczyły nam tylu wyjątkowych doznań muzycznych!

Szczególne podziękowania należą się Władzom Miasta Lublin za wsparcie finansowe Festiwalu oraz Władzom Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie za pomoc organizacyjną i finansową, którą otrzymaliśmy nie tylko w tym roku, ale także w latach ubiegłych.

Wielkie podziękowania dla naszych głównych partnerów: Akademickiego Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” oraz Inkubatora Medialno-Artystycznego UMCS za współpracę i wsparcie przy organizacji Festiwalu!

Dziękujemy za ogrom wykonanej pracy wszystkim tym, dzięki którym Festiwal stał na wysokim poziomie – producentowi technicznemu, akustykom i całej ekipie technicznej, pracownikom biura festiwalu, konferansjerowi, fotografom, osobom zajmującym się promocją, pracownikom Klubu Festiwalowego Rock Bar oraz wolontariuszom.

Dziękujemy Sponsorowi Strategicznemu – firmie Seydel, za wsparcie Festiwalu także w latach ubiegłych.

Dziękujemy wszystkim Sponsorom. Dzięki Wam, ten Festiwal kolejny raz mógł stać na wysokim poziomie.

Serdeczne podziękowania kierujemy dla Patronów Medialnych Festiwalu i dziennikarzy za promocję bluesa i Festiwalu. W tym roku było o Festiwalu głośno.

Do zobaczenia za rok!

Adam Bartoś Zarząd

Dyrektor CHBF Fundacji Absolwentów UMCS

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x