Print Friendly
AAA
Podziękowania Chatka Blues Festiwal
Podziękowania Chatka Blues Festiwal
Tagi:
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Na początku chcemy podziękować Wam – wspaniałej publiczności, fanom bluesa i dobrej muzyki – za to że byliście z nami. Z roku na rok jest nas coraz więcej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zespołom, które swoimi niesamowitymi koncertami dostarczyły nam tylu wyjątkowych doznań muzycznych!

Szczególne podziękowania należą się Władzom Miasta Lublin za wsparcie finansowe Festiwalu oraz Władzom Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie za pomoc organizacyjną i finansową, którą otrzymaliśmy nie tylko w tym roku, ale także w latach ubiegłych.

Wielkie podziękowania dla naszych głównych partnerów: Akademickiego Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” oraz Inkubatora Medialno-Artystycznego UMCS za współpracę i wsparcie przy organizacji Festiwalu!

Dziękujemy za ogrom wykonanej pracy wszystkim tym, dzięki którym Festiwal stał na wysokim poziomie – producentowi technicznemu, akustykom i całej ekipie technicznej, pracownikom biura festiwalu, konferansjerowi, fotografom, osobom zajmującym się promocją, pracownikom Klubu Festiwalowego Rock Bar oraz wolontariuszom.

Dziękujemy Sponsorowi Strategicznemu – firmie Seydel, za wsparcie Festiwalu także w latach ubiegłych.

Dziękujemy wszystkim Sponsorom. Dzięki Wam, ten Festiwal kolejny raz mógł stać na wysokim poziomie.

Serdeczne podziękowania kierujemy dla Patronów Medialnych Festiwalu i dziennikarzy za promocję bluesa i Festiwalu. W tym roku było o Festiwalu głośno.

Do zobaczenia za rok!

Adam Bartoś Zarząd

Dyrektor CHBF Fundacji Absolwentów UMCS


Zobacz także

Aukcja na rzecz akcji “Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

Aukcja na rzecz akcji “Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

Data publikacji: 28.11.2017

Podczas tegorocznego Balu Absolwentów i Przyjaciół UMCS została zorganizowana aukcja na rzecz akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Licytację poprowadziła pomysłodawczyni i koordynatorka akcji - Pani Ewa Dados. Sprawdź ile udało nam się zebrać!

Gala Młodego Ambasadora Lublina

Gala Młodego Ambasadora Lublina

Data publikacji: 13.12.2017

Wczoraj w ACK UMCS Chatka Żaka odbyła się Gala Młodego Ambasadora Lublina organizowana w ramach naszego projektu Lubelski Uniwersytet Inspiracji. Podczas gali doceniliśmy 41 wspaniałych, młodych Lublinian, którzy są prawdziwymi wizytówkami naszego pięknego Miasta Lublin. 

Dzień Wolontariusza z Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

Dzień Wolontariusza z Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

Data publikacji: 09.12.2017

Nasze Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin świętowało Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Była to doskonała okazja do nagrodzenia najbardziej aktywnych wolontariuszy sportowych.
Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x