Print Friendly
AAA
Spotkanie biznesowe „Mój Biznes – Moja Pasja”
Spotkanie biznesowe „Mój Biznes – Moja Pasja”
Udostępnij:
Mail
F
G
I
L

Fundacja Absolwentów UMCS zaprasza na kolejne spotkanie dla osób zainteresowanych założeniem własnej firmy i rozwojem kariery zawodowej pod nazwą „Mój Biznes – Moja Pasja”, które odbędzie się 17 grudnia 2013 roku w klubie Rock Bar przy ul. Radziszewskiego 17 w Lublinie.

Spotkania w ramach projektu „Mój Biznes – Moja Pasja” polegają na wymianie doświadczeń między doświadczonymi przedsiębiorcami , a młodymi firmami działającymi w ramach Inkubatora Przedsiębiorczości UMCS. Organizatorem spotkań jest Fundacja Inkubator Przedsiębiorczości UMCS. Projekt wspiera Fundacja Absolwentów UMCS.

Prelegentami najbliższego spotkania będą:

Grzegorz Lipka (Rzecznik Związku Przedsiębiorców i Pracodawców) – absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Od 1991 roku przedsiębiorca. Prowadzi szkolenia dla pracowników firm zajmujących się montażem wodnych kolektorów słonecznych. Współpracuje z Zarządem Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Łęcznej. Uwielbia sport. W ramach wypoczynku uprawia żeglarstwo, nurkowanie, tenis, jazdę na nartach oraz rowerze. Gra w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. Jak sam mówi, najważniejsza jest dla niego rodzina.

Michał T. Malec (CEO portalu handelwpolsce.pl) – Prawnik, Menedżer Sprzedaży, Menedżer Zarządzając, z doświadczeniem w rozwoju sprzedaży w branżach: medycznej, usługowej, gastronomiczno-rozrywkowej oraz franczyzie. Cechuje go dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa, ekonomii, zarządzania i marketingu. Jest doktorantem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej W Lublinie. Absolwentem Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie im. Jana Pawła II, Ukończył Menedżerskie Studia Podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, oraz Szkołę Liderów prowadzoną przez prof. Oxfordu Zbigniewa Pełczyńskiego. Posiada dobrą znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i franczyzy, Specjalizuje się w zakresie technik sprzedaży, rozwoju systemów sieciowych, marketingiem, promocją i reklamą. Obecnie Zarządza Ogólnopolskim Portalem Systemów Biznesowych oraz sprawuje funkcję Managing Director w Akademii Promocji Jakości.

Kamil Cięszczyk (ClickExpert.pl) – od ponad pięciu lat zajmuje się projektowaniem rozwiązań internetowych dla małych i średnich firm. Jest przedsiębiorcą z przeznaczenia, ponieważ pomimo wielu prób odnalezienia się na wielu różnych kierunkach i uczelniach, nic nie daje mu tyle energii jak prowadzenie własnej firmy. Poza prowadzeniem firmy informatycznej zajmuje się także organizacją różnego rodzaju imprez oraz działalnością społeczną. Prywatnie jego pasją są podróże, sport oraz nauki społeczne.

Kamil, podczas zbliżającego się spotkania, w krótkim, konkretnym i zabawnym wystąpieniu opowie nam czym według niego jest dzisiaj Google, dokąd zmierza, oraz jak można wykorzystać jego zasięg i potęgę do rozwoju swojego biznesu i zdystansowania konkurencji.

Po części oficjalnej przewidziany jest poczęstunek i rozmowy uczestników z prelegentami spotkania.

Miejsce spotkania: ROCK BAR ul. Radziszewskiego 17 Data: 17 grudnia 2013, godzina 18:00

BILETY DO NABYCIA: http://mbmp.evenea.pl/

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x