Print Friendly
AAA
Nagroda im. dr Jamie Lynn Marshall dla Najlepszego Absolwenta UMCS
Nagroda im. dr Jamie Lynn Marshall dla Najlepszego Absolwenta UMCS

 .

Poszukujemy nieprzeciętnych absolwentów, którzy w 2018 roku ukończyli studia I lub II stopnia, bądź studia jednolite magisterskie i wyróżniają się osiągnięciami naukowymi, sportowymi, artystycznymi lub działalnością na rzecz Uczelni.

.

O konkursie

Nagroda im. dr Jamie Lynn Marshall przyznawana jest przez Fundację Absolwentów UMCS w ramach konkursu organizowanego przed rozpoczęciem roku akademickiego. Patronka tego wyróżnienia to założycielka i fundatorka naszej fundacji. Wspólnie z mężem Sędzią Johnem McClellan Marshall’em są od wielu lat silnie związani z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej i środowiskiem akademickim UMCS.

Konkurs Fundacji Absolwentów UMCS skierowany jest do studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, którzy w 2018 roku ukończyli studia I lub II stopnia, bądź studia jednolite magisterskie. Poszukiwani są nieprzeciętni absolwenci, wyróżniający się osiągnięciami naukowymi, sportowymi, artystycznymi lub działalnością na rzecz Uczelni.

 

Nagroda

Nagroda przyznawana jest Absolwentom UMCS za osiągnięcia zarówno na polu edukacyjnym, naukowym, jak również sportowym, kulturalnym oraz za działalności na rzecz samego Uniwersytetu.

Wręczenie Nagród im. dr Jamie Lynn Marshall odbędzie się w trakcie Uroczystego Rozpoczęcia Roku Akademickiego 2018/2019 na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 2000 zł, zaś ogłoszenie wyników konkursu nastąpi nie później niż do 12 października.

Nagrody im. dr Jamie Lynn Marshall w II edycji konkursu będą przyznawane w dwóch kategoriach:
– Absolwent Studiów I Stopnia,
– Absolwent Studiów II Stopnia lub Studiów Jednolitych Magisterskich,

 Zobacz szczegółowe informacje dotyczące uczestników

 .

Jaki jest nasz cel?

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie wybitnie utalentowanych i szczególnie zasłużonych absolwentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, którzy wyróżnili się wśród społeczności studenckiej swoją działalnością naukową, sportową lub artystyczną, bądź  zaangażowaniem w życie Uczelni. Pragniemy promować najzdolniejszych absolwentów będących pasjonatami nauki, sportu i sztuki na dalszej drodze ich edukacji, a także wspierać w osiąganiu stawianych sobie celów.

 

Partnerem Nagrody im. Jamie Lynn Marshall dla Wybitnego Absolwenta UMCS 2018 jest Program Absolwent 

 

Program-Absolwent-UMCS-284x205

.

 Zapoznaj się z regulaminem konkursu

Informacje dotyczące harmonogramu i sposobów aplikacji.

Używamy pliki cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies
Akceptuj
x